Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska na targi w Niemczech – najważniejsze informacje

stoiska na targi w Niemczech

Odbywające się corocznie targi w Niemczech są wykorzystywane jako sposób na prezentację swojej firmy przez wielu przedsiębiorców. W licznych niemieckich miastach organizowane są różne wydarzenia branżowe, które przyciągają przedsiębiorców oraz zwiedzających. Wśród nich są potencjalni klienci, rozglądający się na atrakcyjnymi ofertami produktów lub usług. Targi w Berlinie 2023, 2024 to np. możliwość uczestniczenia w wydarzeniu ITB Berlin, czyli targach turystycznych.

Gdzie pojechać na targi w Niemczech?

Zanim nastąpi dzień wyjazdu na targi w Monachium lub targi we Frankfurcie, należy zaopatrzyć się w funkcjonalne, estetyczne stoisko wystawiennicze. Współpraca z profesjonalną firmą projektującą stoiska to gwarancja, że firma będzie dobrze wspominana przez osoby zwiedzające. Nie warto zwlekać z wyborem, ponieważ budowa i wykonanie stoiska wymagają nieco czasu, by było ono jak najbardziej przystosowane do potrzeb wystawcy.

Wybór konkretnych targów jest uzależniony od ich tematyki, odpowiadającej danemu przedsiębiorstwu. Można się zdecydować np. na targi w Kolonii 2023, 2024 gdzie organizowane są targi naturalne i bio produktów Veggienale & FairGoods lub FIBO – międzynarodowe wydarzenie o branży fitness, wellness i zdrowia. Targi w Dusseldorfie natomiast to okazja do uczestnictwa w spotkaniu takim jak targi win i alkoholi ProWein czy targi medyczne MEDICA. Dla przedsiębiorców z branży motoryzacyjnej odpowiednie będą targi w Stuttgarcie 2023 Automotive Testing Expo Europe. Można również wyjechać na targi w Dortmundzie, np. na targi optyki Brille & Co lub targi wyposażenia wnętrz i dekoracji Haus & Wohnen. Jak widać, wybór targów jest szeroki, więc każdy wystawca dobierze dla siebie wydarzenie odpowiadające mi tematyką.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy