Producent stoisk targowych

Event Logistica

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze w nowoczesnym wydaniu stanowią ważny punkt na mapie targów, kongresów, konferencji i innych wydarzeń, w których pierwsze skrzypce odgrywa promocja firmy. Chcąc reklamować się na wysokim poziomie, trzeba zainwestować w różnorodne środki, które skutecznie wyróżnią firmę na tle konkurencji. Mogą to być stoiska ekspozycyjne, wyspy handlowe albo… ścianki targowe. Z pomocą Event Logistica wszystko jest możliwe! Posiadamy ścianki targowe wygłuszające, dzięki którym możemy zbudować wyciszone sale konferencyjne w każdej nawet największej hali targowej. Produkujemy ścianki wystawowe oparte na unikatowych projektach, które opracowujemy wspólnie z Klientami. To sprawia, że każda powstająca w naszej pracowni ścianka ekspozycyjna jest indywidualna i pozwala nam w inny sposób wykorzystać wiedzę, zdobywaną w Polsce i za granicą. Działamy na terenie całej Europy, oferując innowacyjne ścianki ekspozycyjne przedsiębiorcom z różnych branż, oczekujących niecodziennych rozwiązań i narzędzi promocyjnych. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, co może Państwu zaoferować tworzący ścianki wystawiennicze producent z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym na największych światowych targach. Zapraszamy!

Ścianka wystawiennicza jako narzędzie promujące Państwa firmę

Atrakcyjna wizualnie ścianka wystawowa to elegancka reklama, eksponująca logo firmy i przyciągająca estetyczną grafiką. W Event Logistica opracowujemy projekty, a następnie realizujemy je z najwyższą dbałością o detale. W efekcie otrzymujemy nietuzinkowe ścianki wystawiennicze, gotowe aby godnie reprezentować działalność naszych Klientów na targach, konferencjach oraz innych eventach, odwiedzanych przez wielu ludzi. Zajmujemy się projektowaniem i budową systemów gwarantujących promocję, która trafia w punkt. Jako producent działający w Polsce i w Europie, jesteśmy znakomicie zorientowani w panujących trendach. W związku z tym, z łatwością tworzymy efektowne zabudowy, a także inne narzędzia dedykowane nowoczesnym przedsiębiorcom, zarządzającym małymi i większymi firmami, takie jak właśnie ścianka wystawiennicza. Nasi Klienci zamieszkujący różne części świata doceniają indywidualne podejście, jakim ich obdarzamy wykonując dla nich ścianki wystawowe. Staramy się pracować w taki sposób, żeby rezultaty były nie tylko zadowalające, lecz dużo większe, niż te początkowo zakładane. Dlatego też każda ścianka ekspozycyjna to wynik ciężkiej pracy całego zespołu, nie zaś jednej osoby. Oferujemy kompleksową usługę od projektu aż po transport i montaż, a ponadto wykwalifikowaną obsługę oraz monitoring stanu zainstalowanych systemów. Mamy nadzieję, że oferta przygotowana przez ekipę Event Logistica przypadnie Państwu do gustu, a korzystna jak na tak doskonałe ścianki ekspozycyjne cena i gwarancja najwyższej jakości sprawią, że ścianka targowa naszej produkcji stanie się integralną częścią Waszej firmy.

Ścianka wystawiennicza to element pozwalający radykalnie odmienić każdą przestrzeń

Wizerunek to rzecz niezwykle ważna dla wszystkich podmiotów działających w przestrzeni publicznej – od firm, poprzez rozmaite instytucje, po organizacje pozarządowe. Jego budowa bywa żmudna, jednak warto o nią dbać. Oznacza to m.in. tworzenie korzystnych scenerii dla wszelkiego typu wystąpień, w czym ścianki wystawiennicze stanowią nader przydatne akcesorium. Niejednokrotnie nie mamy wpływu na postać przestrzeni, w której przychodzi nam działać. Ścianki targowe to prosty element, za pomocą którego możemy ten problem rozwiązać. Okazała ścianka wystawowa z efektownym motywem graficznym przygotowanym w sposób podporządkowany celom konkretnego przedsięwzięcia lub charakterowi użytkującego ją podmiotu pozwala wywrzeć korzystne wrażenie na widzach i gościach w każdym miejscu. Event Logistica wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom w tym zakresie i tworzy ścianki ekspozycyjne ściśle podporządkowane potrzebom konkretnego odbiorcy.

Na odczucia, jakie pozostawimy u adresata naszego przekazu, składają się różne elementy. Z całą pewnością żaden nie spamięta wszystkich naszych słów – za to to, co ukaże się jego oczom odegra ogromną rolę. Dlatego właśnie dobra ścianka ekspozycyjna jest tak ważna i użyteczna. To niepozorne narzędzie pozwala radykalnie podnieść skuteczność każdego przekazu. Atrakcyjna jak na najwyższej klasy ścianki ekspozycyjne cena, w jakiej można nabyć taki nośnik u nas sprawia, że tym bardziej warto się w niego wyposażyć!

Mało jest wszechstronnych akcesoriów promocyjnych, jak dobra ścianka targowa

Ścianki wystawowe przydadzą się niemal każdemu podmiotowi niezależnie od tego, z jaką intensywnością prowadzi on działania promocyjne. Tym bardziej, że jako sam wytwarzający oferowane ścianki wystawiennicze producent, mamy wielką swobodę w kreowaniu ich ostatecznej postaci. Ścianka ekspozycyjna najczęściej występuje jako element stoiska targowego, gdzie tworzy korzystne wizualnie tło i wyznacza przestrzeń zajmowaną przez dany podmiot. Równie dobrze można ją jednak stosować samodzielnie, jako tło do wszelkiego typu wystąpień czy prezentacji. Ścianka wystawiennicza znakomicie nadaje się ponadto jako element aranżacji wnętrza firmowej siedziby, zwłaszcza, jeśli trwałego jego przeobrażanie jest nieopłacalne bądź z innych przyczyn niemożliwe. Profesjonalna oprawa tego rodzaju pomaga tworzyć korzystny wizerunek, sprzyja więc budowaniu zaufania. Zapraszamy do kontaktu – zrealizujemy najbardziej oryginale pomysły, lub zaproponujemy własne.