Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska wystawiennicze na targi w Chinach

Budowa stoisk na targi w Chinach

Targi zagraniczne to świetna okazja do tego, by pozyskać klientów z różnych zakątków świata. Targi w Chinach 2023 sprzyjają nawiązaniu nowych, obiecujących kontaktów oraz poznaniu potencjalnych kontrahentów. Co jednak trzeba wiedzieć, zanim zacznie się organizować wyjazd na targi do Chin? Czy polskie firmy wykonują stoiska na targi za granicą?

Wystawcy na targach w Chinach

Największe chińskie targi to te odbywające się w Kantonie, Pekinie, Szanghaju czy Yiqu. Każde z nich to okazja do zaprezentowania swojej firmy oraz oferty. Jednak aby praca wykonana podczas targów przyniosła korzyści, należy zadbać, żeby budowa stoisk targowych w Chinach była z jednej strony dostosowana do odbiorców, a z drugiej do wymogów organizatorów.

Ogromną szansą na rozwój firmy mogą być zagraniczne targi. Chiny to większe możliwości reklamowe, więc i stoisko targowe powinno być odpowiednio przygotowane. Profesjonalni projektanci z Event Logistica zadbają, by stoisko na targi w Chinach 2022, 2023 przykuwało uwagę, cechowało się praktycznością i wygodą dla zespołu oraz dla osób odwiedzających, a także by spełniało wymagania techniczne. Istotny aspekt wyglądu stoiska targowego to jego spójność z identyfikacją wizualną firmy. Dzięki temu firma może być łatwo rozpoznana przez klientów z całego świata, a w późniejszym czasie kojarzona z danym logo czy określonymi barwami.

Doświadczeni eksperci z branży wystawienniczej sprawią, że wykonanie i budowa stoisk w Chinach będą na najwyższym poziome wizualnym oraz funkcjonalnym.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy