Producent stoisk targowych

Event Logistica

O Nas

Jako zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem proponujemy kompleksowy zakres usług związanych z projektowaniem oraz realizacją stoisk targowych i konferencyjnych, wysp handlowych, indywidualnych narzędzi promocyjno-marketingowych oraz nośników reklamy z materiałów twardych oraz miękkich.

Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych i nietypowych każdorazowo dostosowanych do preferencji Klientów oraz charakteru przedsięwzięcia. Są to różnego rodzaju narzędzia promocyjno-marketingowe: • Stoiska targowe i konferencyjne • Stoiska promocyjno-sprzedażowe • Sale konferencyjne i kongresowe z wyciszeniami akustycznymi oraz multimediami • Wyspy handlowe • Mikro placówki, punkty ekspresowe • Standy, kasetony, infokioski, indywidualne rozwiązania POS  • Wirtualne showroomy  • Wirtualne stoiska targowe • Wirtualne targi platforma

W przypadku innych realizacji niezwiązanych z tematyką targową i konferencyjną, zajmujemy się opracowaniem i wykonaniem prototypów narzędzi marketingowych, wersji pilotażowych, dalszą produkcją z precyzyjną komputerową obróbką materiałów, dystrybucją i montażem. Monitoringiem stanu dystrybuowanych narzędzi w miejscach publicznych, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz magazynowaniem narzędzi należących do Klientów.

Jako wykonawcy stoisk targowych każdorazowo przygotowujemy indywidualną ofertę, na którą składa się projekt i jego realizacja. W przypadku realizacji zabudowy konferencyjno-targowej (stoisko na targi oraz wszelkie stoiska targowe), zapewniamy wykonanie instalacji elektrycznej i oświetleniowej, wyposażenie stoiska w meble oraz sprzęt AGD, oprawę audiowizualną z wykorzystaniem najnowoczesniejszych dostępnych na rynku rozwiązań technologicznych takich jak: ekrany bezszwowe, plazmowe, LCD, LED, ekrany i projektory, nagłośnienie, miksery audio-wizyjne i inne.

Zapewniamy opiekę i obsługę techniczną w trakcie trwania eventu. W ofercie posiadamy również rozwiązania wspomagające oparte na elementach systemowych takich jak: ścianki wystawiennicze, roll-up, banery, ekspozytory, lady promocyjne, rozwiązania outdoor.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.