Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualny spacer 360 – jakie dają możliwości?

Wirtualny spacer 360

Prężnie rozwijająca się technologia oraz przenoszenie sklepów do internetu powodują rozwój nowych rozwiązań w obszarze promocji i sprzedaży. Na popularności zyskują wirtualne showroomy, które coraz chętniej są wykorzystywane jako dopełnienie sklepów internetowych lub jako salony wystawowe online. Dzięki nim można wybrać się na wirtualny spacer 360 po sklepie lub stoisku targowym. Klient „odwiedzający” wirtualny salon wystawowy może dokładnie obejrzeć interesujące go przedmioty z każdej strony, z bliska lub w oddaleniu. Może także w łatwy i szybki sposób zapoznać się z opisem produktu lub obejrzeć wideo zawierające interesujące go informacje.

Jak wykorzystać internetowy showroom?

Wirtualny showroom może być odzwierciedleniem sklepu stacjonarnego i zawierać te same produkty. Możliwość odbycia wirtualnego spaceru 360 uatrakcyjnia przeglądanie towaru i robienie zakupów. Jest to ciekawsza opcja niż przeglądanie przedmiotów w „zwykłym” sklepie online. Ponadto wirtualna przestrzeń wystawowa jest stworzona do tego, by ułatwiać klientowi zakupy. Informacje o produkcie są podane jak na tacy – np. w okienku, które wyświetla się po najechaniu kursorem na konkretny przedmiot. Również przechodzenie do innych sekcji jest szybkie, intuicyjne i przyjemne wizualnie.

Jednak wirtualny showroom na stronę internetową to niejedyne rozwiązanie, można również rozważyć, czy wirtualny showroom na targi zainteresuje uczestników eventu i jak dużą korzyścią będzie dla nich. W sytuacji, gdy wydarzenie targowe zostanie odwołane lub ograniczone pod względem liczby osób zwiedzających, wirtualne stoiska targowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie chcą tracić okazji do promowania swoich ofert. Wirtualny spacer 360 po hali wystawowej i odwiedzanie stoisk to nie tylko wygodny sposób na udział w targach, ale także interesujące doświadczenie z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wirtualny spacer 360

Spacery wirtualne 360

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy