Producent stoisk targowych

Event Logistica

Ile kosztuje stoisko targowe?

stoisko targowe

Jakie będą całkowite koszty budowy stoiska? Ile powinniśmy przeznaczyć na materiały? Jakie są pośrednie koszty związane z budową stoisk to najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów dotyczących zabudowy targowej. Określenie całkowitego kosztu stoiska targowego może być bardzo trudne na początkowym etapie planowania stoiska. Wydatki związane z budową stoiska targowego zależą w dużej mierze od tego co chcemy w naszym projekcie uwzględnić. 

Firma Event Logistica może wesprzeć i pomóc w ustaleniu priorytetów tworzenia stoiska targowego w oparciu o Twoje cele, aby dokonać najlepszego wzrostu z inwestycji w stoisko. Nie warto byś tracił czas i energię na kontaktowanie się z firmami budującymi stoiska i rozmawiał z projektantami, jeśli nie posiadasz jeszcze ustalonej ceny. Dzięki jasnemu pomysłowi i ustalonemu budżetowi możesz zrealizować swoje cele bez dodatkowych kosztów pośrednich.

Czy wymagany jest wysoki budżet na stoisko targowe?

Odpowiedź na to pytanie brzmi zarówno tak i nie. Wszystko zależy od twoich celów. Perspektywa większych możliwości ze względu na większą atrakcyjność zabudowy stoiska przemawia za inwestycją w droższe stoisko targowe. Gdy zainwestujesz w bardzo dobrej jakości grafikę, podniesioną podłogę, dobre oświetlenie targowe, oznakowanie i banery, a także efekty wizualne i muzykę to Twoje stoisko przyciągnie więcej uwagi uczestników, zwiększy Twoje szanse na udaną sprzedaż i pozyska nowych cennych klientów. Starannie wybierz komponenty, które są dla Ciebie ważne. Jeśli koncentrujesz się na wyjątkowym oswietleniu stoiska targowego to powinieneś wydać mniej pieniędzy na podłogę.

Co wpływa na koszt zabudowy targowej?

Przy szacowaniu kosztu stoiska targowego ważne, aby wziąć pod uwagę kilka czynników:

  • Powierzchnia targowa – w pierwszej kolejności należy zarezerwować miejsce na stoisku, którego koszty naliczane są od metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Mając zarezerwowaną powierzchnie targową można przejść do kolejnego kroku do projektowania stoiska.
  • Projekt stoiska targowego często jest bardzo złożony. Firma będzie z Tobą współpracowała, aby stworzyć projekt, który spełni potrzeby Twojej firmy, nie przekraczając wyznaczonego budżetu. Dobrze zaprojektowane stoisko może zwiększyć ruch odwiedzjących targowe stoisko i doprowadzić do kontaktu z potencjalnymi klientami.
  • Praca. O koszcie stoiska wystawienniczego decyduje nie tylko wysokość nakładów finansowych, ale także jakość usług, które otrzymujesz w trakcie całego procesu. Obejmuje to wszystkie etapy: od planowania, po przez produkcje, transport aż po montaż i demontaż stoiska. Cena zabudowy targowej obejmuje również know-how i usługi firmy budującej stoisko, której zadaniem jest wsparcie w sprawnym funkcjonowanie targów i osiągnięciu zamierzonych celów.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy