Producent stoisk targowych

Event Logistica

Dlaczego warto zainwestować w showroom online?

Showroom online

Klienci coraz częściej i chętniej robią zakupy przez internet, również tam poszukują informacji o produktach. Aby wyjść im naprzeciw oraz ułatwić i uprzyjemnić zakupy, warto stworzyć wirtualny showroom z własną ofertą i niezbędnymi danymi, których potrzebują klienci. Możliwości, jakie daje showroom online, są znacznie większe niż te oferowane przez zwykły sklep internetowy.

Wirtualny spacer 360 po sklepie lub stoisku targowym to nie tylko możliwość obejrzenia zdjęć i przeczytania opisów. Dzięki nim można poruszać się w internetowej przestrzeni jak po rzeczywistym sklepie, oglądając wystawy i produkty.

Showroom online – projektowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni wirtualnej

Coraz częściej postrzega się showroom online jako przyszłość handlu, dlatego warto rozważyć włączenie ich do własnego planu promocji i sprzedaży. Aby wyprzedzić konkurencję i zachęcić klientów do dokonywania zakupów we własnym sklepie online, należy wybrać firmę specjalizującą się w przygotowywaniu projektów internetowych showroomów. Projektanci z Event Logistica przygotowują wirtualne stoiska targowe bądź internetowe przestrzenie sklepowe, wystawowe i konferencyjne. Warto zaufać ekspertom znającym od podszewki nowoczesne rozwiązania targowe, którzy wiedzą, jak stworzyć wyróżniającą się i jednocześnie użyteczną przestrzeń wystawową.

Nowoczesne technologie w showroomie online zmieniają robienie zakupów i oglądanie produktów w zupełnie nowe doświadczenie. W czasach, gdy coraz więcej aspektów życia jest realizowanych w internecie, dobrym wyborem jest przeniesienie również handlu  do świata wirtualnego.

Wirtualny showroom

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy