Producent stoisk targowych

Event Logistica

Dlaczego Polskie firmy powinny wystawiać się na targach w Niemczech?

targi w niemczech

Około 66% światowych eventów wystawienniczych odbywa się u naszych zachodnich sąsiadów na targach w Niemczech. Największe wydarzenia obejmuje między innymi takie miasta jak: Monachium, Berlin, Dusseldorf, Stuttgart, Hamburg czy Kolonia. W każdym z tych miast odbywają się wydarzenia z różnych branż. Dlatego też, przed rozpoczęciem targów warto przeanalizować, które wydarzenia są zgodne z profilem działalności firmy i na którym znajdzie się najwięcej klientów.

Stoiska targowe we Frankfurcie, miejsce targów książek i akcesoriów samochodowych

Frankfurt stanowi jedno z ważniejszych centrów biznesowych w Europie i regularnie gości ważne wydarzenia i eventy. Targi we Frankfurcie oferują doskonałe możliwości networkingowe, a także dostęp do najnowszych trendów w branżach. Odbywają się tu między innymi targi Heimtextil, Ambiente, Tendence, Light Building, Musikmesse, Automechanika czy Paperworld. Stoiska we Frankfurcie powinny być traktowane jako narzędzie do promocji przedsiębiorstwa na arenie międzynarodowej, dlatego warto zlecić montaż stoisk osobom kreatywnym, z wyczuciem estetyki ale też potrafiącym zaprojektować praktyczne stoisko wystawiennicze, uprawniające prace zespołu na targach.

Targi w Monachium, słynne z targów budowlanych i logistycznych i transportowych

Monachium słynie z doskonałej infrastruktury targowej. Jest atrakcyjnym miejscem dla międzynarodowych firm chcących wystawiać swoje stoiska targowe. Odbywają się tu między innymi słynne na całym świecie targi budowlane Bauma, targi Gandwerksmesse a także targi automatyki i mechatroniki. Każda firma chce, by ich stoisko wystawiennicze było niezawodne pod każdym względem. Aby mieć pewność, że sprzęt nie zawiedzie warto zlecić projekt i budowę stoiska profesjonalistą ze znacznym doświadczeniem w wykonaniu stoisk targowych.

A może stoiska targowe w Berlinie?

Berlin to wciąż dynamicznie rozwijające się miasto w Niemczech, przyciągające zarówno turystów jak i przedsiębiorców z różnych branż. Miasto jest uznawane za jedno z najważniejszych ośrodków innowacyjności i kreatywności w Europie. Targi w Berlinie często skupiają się na nowych technologiach, startupach i designie. Berlin słynie z targów turystycznych ITB Berlin, targów eleketroniki IFA czy też targów przemysłu lotniczego ILA Berlin. Planując swój udział na targach nie można pominąć stoiska targowego. Dobrze zaprojektowane i przemyślane stoisko znacznie ułatwi pracę wystawcy oraz pomoże firmom w prezentacji produktów.

 Duża różnorodność targów w Niemczech to świetna okazja dla odnoszących sukcesy przedsiębiorców i tych, którzy chcą nimi zostać. Wystawienie swojego stoiska na targach w Niemczech 2023 to doskonała okazja na zwiększenie widoczności swojej marki, dotarcie z produktem do potencjalnych klientów, a także zwrócenie uwagi mediów 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy