Producent stoisk targowych

Event Logistica

Na jakich targach w Polsce warto wystawić stoisko targowe?

targi w Niemczech

Wystawienie stoiska targowego na odpowiednich wydarzeniach i targach w Polsce możne stanowić dla firm doskonałą strategie promocyjną i budowanie wizerunku swojej marki. Targi w Polsce oferują firmom doskonalą platformę do prezentacji swoich usług, nawiązywanie cennych kontaktów biznesowych, pozyskiwanie kluczowych klientów i obserwowanie nowych trendów w ramach danej branży. Stoiska targowe są dziś głównie kojarzone z dużymi miastami. Targi w Warszawie, Kielcach, Poznaniu, Wrocławiu czy Krakowie należą nie tylko do największych w regionie ale również w całym kraju.

Jakie są najważniejsze targi w Polsce w poszczególnych branżach?

W Polsce odbywa się wiele ważnych targów branżowych w różnych sektorach. Na imprezach targowych przedstawiają swoją ofertę wystawcy z różnych części świata. Do najbardziej popularnych branż należą między innymi: produkcja, żywność, IT, farmacja, budownictwo, motoryzacja i energia. Można wyróżnić w każdej z branż targi, które zrzeszają największą ilość wystawców. Największy kompleks targowy to Targi Poznańskie, gdzie odbywa się większość wydarzeń targowych. Ogromną powierzchnią mogą również pochwalić się Targi Kielce, które słyną głównie z targów budowlanych, transportowych czy wojskowych. Na tle konkurencje doskonale wypada również Warszawa. Stolica dysponuje kilkoma przestrzeniami wystawienniczymi między innymi: Expo XXI Warszawa i Ptak Warsaw. Poniżej przestawiamy kilka najpopularniejszych branż w Polsce.

Największe targi Informatyczne w Polsce

Sektor IT wciąż zyskuje na popularności. Największe targi IT w Polsce to niewątpliwie IT Future Expo organizowane wspólnie przez Warszawę i Wrocław. Targom towarzyszy kilka mniejszych wydarzeń, które mają zachęcić pasjonatów nowych technologii do odwiedzenia stoisk targowych są to między innymi IT Career Summit i IT Future Congress. Warto również wspomnieć o Targach Nowych Technologii i Innowacji w Krakowie, a także Międzynarodowe Targi  Infoshare w Gdańsku.

Targi motoryzacyjne w Polsce, gdzie warto się wystawić?

Do najbardziej znanych należą targi Motor Show. Co roku przyciągają do Poznania bardzo dużą grupę miłośników motoryzacji. Mimo to nie są to największe tego typu targi motoryzacyjne w Polsce. Pod tym względem ustępują wielkością targom Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu.

Które targi żywności w Polce warto odwiedzić?

W przypadku żywności ciężko znaleźć te największe odbywające w Polsce. Na naszą uwagę na pewno zasługują Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO w Krakowie zrzeszające koneserów wina oraz Smaki Regionów dotyczące tradycyjnej polskiej kuchni.  Targi żywności są kojarzone na pewno z targami POLAGRA skierowane do różnych branż przemysłu rolnego.

Stoiska na targi budownictwa

Jeśli chodzi o budownictwo to na pierwszy plan wysuwają się targi Budma w Poznaniu. To największe targi nie tylko w kraju ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywają się w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich. W trakcie trwania targów możemy tu spotkać ponad 700 stoisk targowych powiązanych z branżą budowlaną. Targi Budma przyciągają zarówno architektów, inwestorów, jak i przedstawicieli firm związanych z branżą budowlaną, co stanowi znakomitą okazję do prezentacji produktów i nawiązania kontaktów biznesowych.

Targi są nieodłączną częścią rozwoju każdej firmy i stale zyskują na popularności.  Aby nadążyć za konkurencją należy pamiętać, żeby stoiska targowe były funkcjonalne, przyciągały uwagę potencjalnych klientów oraz zachęcały do odwiedzenia stoiska. Warto więc zlecić montaż stoisk osobom kreatywnym, z wyczuciem estetyki ale też potrafiącym zaprojektować praktyczne stoisko wystawiennicze, uprawniające prace zespołu na targach.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy