Producent stoisk targowych

Event Logistica

O czym należy pamiętać wystawiając swoje stoisko targowe w Szczecinie?

stoiska targowe

Dla każdej firmy wzięcie udziału w targach wiąże się z wysiłkiem, załatwianiem wielu spraw, pamiętaniem o wielu istotnych szczegółach. Nie inaczej wygląda sprawa w przypadku wyjazdu na targi w Szczecinie. To miasto to bardzo ważne centrum naukowe, technologiczne i edukacyjne. Szczecin słynie między innymi z targów budowlanych i wyposażenia wnętrz Bud-Gryf &Home 2023, targów pracy, czy też wystaw i giełdy minerałów i biżuterii. Chociaż targi w Polsce są opłacalnym wydarzeniem, przysparzają każdej firmie sporo pracy. O czym warto wiedzieć planując stoisko i ofertę na targi w Szczecinie 2023, 2024?

Od czego zależy sukces stoiska na targach?

Aby zapewnić sukces swojego stoiska na targach w Szczecinie trzeba pamiętać o kilku istotnych czynnikach należy:

  1. Zadbać o jaki najlepszą prezentacje produktu lub usługi. W tym celu warto wykorzystać profesjonalne stoiska targowe, które będą prezentować produkty i ofertę firmy.
  2. Przygotować materiały promocyjne: ulotki, foldery, katalogi, które będą mogli zabrać ze sobą zainteresowani klienci.
  3. Przygotować zespół, który będzie obsługiwał stoisko targowe i prezentował ofertę. Pracownicy muszą być przeszkoleni, aby profesjonalnie przedstawić ofertę i odpowiadać na pytania klientów odwiedzających stoisko targowe. Należy przygotować materiały promocyjne: ulotki, foldery, katalogi, które będą mogli zabrać ze sobą zainteresowani klienci.
  4. Zadbać o bezpieczeństwo stoiska i materiałów promocyjnych, tak by zapobiec kradzieży lub uszkodzeniu sprzętu.

Jak wzbudzić zainteresowanie stoiskiem targowym w Szczecinie?

Przedstawiciele firmy Event Logistica, która może pochwalić się bogatym portfolio stoisk targowych sugerują, aby zwracać szczególną uwagę na małe detale, które decydują o całościowym odbiorze przekazu reklamowego. Należy za wszelką cenę unikać wszelkich niespójności pomiędzy elementami identyfikacji wizualnej a pozostałymi materiałami promocyjnymi czyli prezentacją produktu, spotów wyświetlanych na dużych ekranach, a także zachowanie prowadzących stoisko targowe. Rozbieżności powodują u odwiedzających stoiska targowe zdezorientowanie, osłabiające wymowę działań marketingowych. Jest zbyt wiele do zyskania, dlatego warto uniknąć wpadek wizerunkowych. Dlatego też warto skorzystać już na wczesnym etapie projektu z pomocy doświadczonych specjalistów od kreacji, którzy wiedzą jak dopasować projekt do potrzeb wystawców.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy