Producent stoisk targowych

Event Logistica

Dlaczego projekt stoiska targowego jest tak ważny?

Projektowanie stoiska targowego

Projektując swoje stoiska targowe należy priorytetowo traktować te zalety marki, które budzą największe zainteresowania grupy docelowej. Rzecz jasna potencjalni partnerzy biznesowi mają nieco inne oczekiwania od indywidualnych klientów – w związku z tym również rodzaj konferencji wpływa na ostateczny kształt całego projektu. Inaczej będzie wyglądać stoisko targowe przygotowane z myślą o prezentacji produktu szerokiej publiczności, a inaczej przeznaczona do poważnych rozmów na temat przyszłych, wspólnych interesów.

Sprawdź jak na wysokiej jakości wizualizacji 3D będą prezentować się Twoje stoiska targowe?

Jeśli tylko istnieje taka możliwość, warto obejrzeć efekt końcowy projektu stoiska targowego zanim przystąpi się do budowy firmowego punktu na serię dużych branżowych wydarzeń. W firmie Event Logistica standardem jest prezentacja szczegółowych, trójwymiarowych modeli na długo przed fizyczną realizacją projektu. Takie rozwiązanie przynosi wymierne korzyści wszystkim zaangażowanym stronom. Korzystające z usług doświadczonych specjalistów od marketingu wystawienniczego firmy mają pełen obraz sytuacji, a w razie potrzeby mogą nanosić niezbędne w ich opinii poprawki. Z kolei odpowiedzialni za wykonanie i zbudowanie stoiska targowego fachowcy nie muszą przygotowywać żadnego prototypu. Oszczędność bezcennego czasu, a przy okazji również mniejsze zużycie materiałów, które też swoje kosztują. Taka opcja szczególnie przydaje się do sprawdzenia innowacyjnych nietypowych pomysłów: to, co świetnie wygląda w wyobraźni twórcy, wcale nie musi równie dobrze funkcjonować w rzeczywistości.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy