Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska Targowe

Stoiska targowe stały się nieodłączną częścią marketingu wystawienniczego XXI wieku. To jedna z najnowocześniejszych form reklamy firmy, zapewniająca zwiększenie sprzedaży oraz promocję marki, skutkującą pozyskaniem wielu Klientów. W Event Logistica skupiamy specjalistów, dla których projektowanie i wykonywanie systemów reklamowych jest największą pasją. Z zaangażowaniem tworzymy innowacyjne stoiska wystawiennicze, odpowiadające potrzebom małych i dużych przedsiębiorców, liderów na rynku oraz innych wystawców, którym zależy na rozwoju swojej działalności, do czego niezbędne jest atrakcyjne stoisko na targach. Wiemy, jak duży potencjał ma odpowiednio zaplanowane stoisko wystawowe i każdego dnia udowadniamy, że dobra promocja jest pierwszym krokiem do budowy silnej, rozpoznawalnej marki. Jako producent nie tylko doradzamy i podpowiadamy, ale przede wszystkim rozumiemy – Państwa potrzeby, jak też oczekiwania Państwa klientów. Ponadto oferujemy bezkonkurencyjne ceny, dostarczając pierwszorzędne stoiska reklamowe i zabudowy w unikatowych odsłonach, gwarantujących sukces.

Tworzymy profesjonalne stoiska wystawowe dla Klientów z Polski i Europy

Przez długie lata zdobywaliśmy doświadczenie w branży, poświęcając całą swoją uwagę rozwojowi. Udało nam się zgłębić sztukę tworzenia widowiskowych realizacji do tego stopnia, żeby móc zaoferować Państwu profesjonalne zabudowy stoisk targowych, dające Państwu możliwość wyróżnienia się na rynku wykorzystania w pełni okazji, jaką dają każde targi. Zdobyta wiedza nie pozwala nam stać w miejscu, dlatego wciąż poszukujemy nowych inspiracji. Działamy na polskich i zagranicznych targach, a nasze stoiska handlowe można oglądać m.in. w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Kielcach. Klienci z Europy również nie mogą narzekać – regularnie pojawiamy się na targach w Monachium, Barcelonie, Londynie, Hannoverze, Norymberdze, Frankfurcie, Düsseldorfie, Monako, Berlinie i w Paryżu. Tam można nie tylko na żywo zobaczyć innowacyjne stoisko wystawowe naszej produkcji, ale również porozmawiać z ekspertem, który służy radą w każdej kwestii. Jeśli chcieliby Państwo, żeby Państwa targowe stoisko promocyjne powstało w Event Logistica, prosimy o kontakt. Jako producent, który odwiedza polskie i światowe targi doskonale wiemy, jak powinno wyglądać atrakcyjne stoisko reklamowe, przynoszące firmie zysk. Ponieważ każde zamówienie jest szyte na miarę potrzeb Klienta, cena to kwestia indywidualna. Tworząc stoiska targowe zawsze jednak staramy się dopasować do Państwa możliwości i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. Jesteśmy gotowi, aby przygotować nowoczesne stoisko promocyjne z uwzględnieniem wszelkich sugestii Klienta, a następnie dostarczyć je w dowolne miejsce na terenie całej Europy. Zapraszamy!

Zadbamy o to, by Państwa stoisko promocyjne nie umknęło niczyjej uwadze

Nie trzeba być nadzwyczaj spostrzegawczym by zauważyć, że nierzadko kolejne edycje tych samych imprez obfitują w stoiska targowe o coraz bardziej zaskakującym wyglądzie. Targi to świetna okazja do tego, by pochwalić się nowymi produktami lub innymi osiągnięciami. Musi temu jednak towarzyszyć wyjątkowa oprawa, tak, aby każdy przechodzień nie miał wątpliwości, że towarzyszy ona czemuś ważnemu. Stoisko wystawowe powinno być więc przygotowane z należytą uwagą. Nawet najlepsze pomysły trzeba niekiedy umieć sprzedać. Stoisko na targach odwiedzanych przez rzesze ludzi, w tym branżowych fachowców, to jeden z niezawodnych na to sposobów. Pod warunkiem, że przygotują je doświadczeni specjaliści, dla których stoiska wystawiennicze nie mają tajemnic.

Udany efekt, jakim jest efektowne stoisko reklamowe pozwalające osiągnąć założone cele marketingowe i handlowe, wymaga zadbania o wszystkie szczegóły i wykorzystania najlepszych rozwiązań technicznych. Jakiekolwiek niedoskonałości ekspozycji ujawniające się w trakcie trwania targów mogą zepsuć najlepiej nawet zorganizowane przedsięwzięcie. Wybierając nasze stoiska reklamowe możecie być Państwo pewni, że nic podobnego nie będzie miało miejsca. Doświadczenie naszego zespołu sprawia, że możemy tworzyć stoiska wystawowe wolne od jakichkolwiek słabych stron, stanowiące skuteczny oręż w walce o uwagę licznych gości, dbając jednocześnie o to, by za każdym razem jego cena była korzystna.

Stoisko, z którym pojedziecie Państwo na targi, musi być wyjątkowe

Rzeczą niezwykle istotną jest to, by każde targowe stoisko dostosowane było do charakteru danego przedsiębiorstwa i postaci jego oferty. Nasze bogate doświadczenie zdobyte w toku realizacji zamówień dla firm z rozmaitych branż, którym potrzebne są stoiska wystawiennicze, pozwala nam za każdym razem spełnić ten warunek i zachowywać przy tym atrakcyjne ceny. Jako producent sam projektujący swoje stoiska targowe mamy w tym zakresie ogromną swobodę i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej nawet oryginalne oczekiwania odbiorców naszych usług. Wyjątkowa oprawa towarzysząca prezentowanej ofercie to najlepszy sposób na to, by nie umknęła niczyjej uwadze i zapadła w pamięci odwiedzających stoisko wystawowe osób. Jednocześnie może to być konstrukcja trwała i funkcjonalna, tak, by tworzyła jak najlepsze warunki pracy dla osób zajmujących się prezentacją dokonań przedsiębiorstwa wznoszącego stoisko na targach. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień!