Producent stoisk targowych

Event Logistica

Projektowanie stoisk targowych kluczowym elementem zabudowy stoisk

Projektowanie stoisk targowych

Nie ma wątpliwości, że obecność firmy na targach branżowych ma pozytywny wpływ na promocję marki, budowanie świadomości o niej i pozyskiwanie klientów. Jest wiele czynników, które sprawiają, że stoiska wystawiennicze są atrakcyjne, przyciągają wzrok przechodzących obok osób. Jednym z kluczowych czynników jest projektowanie stoiska targowego. Profesjonalni projektanci dbają nie tylko o to, by stoiska na targi miały estetyczny, zwracający uwagę wygląd, ale także by były komfortowym miejscem pracy dla osób obsługujących stoisko. Przygotowanie imprez targowych obejmuje m.in. zadbanie, aby stoisko targowe ułatwiało pracę zespołu obsługującego stoisko. Z tego powodu warto zwrócić się o pomoc do firmy, dla której projektowanie i montaż stoisk targowych nie stanowi najmniejszych trudności.

Wyjdź naprzeciw. Zaprojektuj stoisko targowe przykuwające uwagę Twoich klientów

W przemyślanym projekcie stoiska uwzględniane są potrzeby wystawcy. Projektując stoisko targowe należy określić jakie są cele stoiska. Czy to jest promocja marki, prezentacja produktów czy też budowanie świadomości marki. Dobrze przygotowane ekspozycje są dla każdego jasnym sygnałem, że wykorzystujące je przedsiębiorstwa profesjonalnie podchodzą do każdego zadania. Nie może tu być więc elementów przypadkowych i rozwiązań prowizorycznych. Ponadto całość musi być podporządkowana spójnemu zamysłowi, zgodnemu z przyjętymi uprzednio zasadami identyfikacji wizualnej. Tak, aby nie dezorientować publiczności, tylko pozostawić w jej pamięci ślad mogący owocować w przyszłości.

Kreatywne pomysł na stoiska targowe

Indywidualne stoiska targowe stanowi wyzwanie dla firm. Nieszablonowe pomysły zapewnią, że firma będzie w stanie lepiej odzwierciedlić swoją markę i produkty. Do tego celu niezbędna jest:

  • dobrze zaplanowana strategia targowa,
  • odważna szata graficzna,
  • spójna identyfikacja marki
  • niestandardowe filmy i animacji,
  • spójna identyfikacja marki,
  • kolorystyka zabudowy targowej zaprojektowana zgodnie z kolorystyką i logiem firmy,
  • zintegrowane media społecznościowe.

Jak zaprojektować stoiska targowe, które będą przyjazne dla budżetu?

Ograniczenia budżetowe nie stanowią już przeszkody w uzyskaniu budzącego podziw stoiska wystawienniczego na następne wydarzenie. Najlepszym opłacalnym pomysłem na projekt stanowiska targowego jest posiadanie banerów typu roll-up, ponieważ wyświetlają kuszącą dużą grafikę i są dostępne w przystępnej cenie. Można również uzupełnić swoje indywidualne stoisko o estetyczne składane stojaki na broszury, które są ekonomiczne i elastyczne. Montaż ich nie stanowi dużej trudności. Chociaż jest to ekonomiczne, większość roll-upów i stojaków na broszury dostępnych na rynku jest słaba jakościowo i nie robi wielkiego wrażenia na gościach.

Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie budżetu jest wynajęcie stoiska zamiast jego zakupu. Dzięki temu będzie można mieć projekty na każdy pokaz przy stosunkowo niskich kosztach. Oczywiście ustawienie stoiska wystawienniczego przy ograniczonym budżecie nie jest wielką sztuką. Wszystko, czego potrzeba, to staranne planowanie i mądre podejmowanie decyzji.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy