Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak przygotować stoisko targowe? O czym powinien pamiętać każdy wystawca?

stoisko targowe

W wielu branżach imprezy targowe to wydarzenia, na które czeka się z niecierpliwością miesiącami. Nierzadko nigdzie indziej nie mamy takiej szansy na skupienie na sobie uwagi gości i mediów. Obecność na nich trzeba więc wykorzystać w jak największym stopniu, zwłaszcza, jeśli akurat możemy pochwalić się jakąkolwiek nowością. Jak zatem to zrobić? Dobrze przygotowane stoisko na targi to nasz najważniejszy oręż w walce o zainteresowanie publiczności.

Przygotowując stoiska na targi, dbaj o każdy ich aspekt

O wyglądzie naszego stanowiska decydować będzie nie tylko praca grafików. Strona techniczna jest nie mniej ważna. Ambitny zamysł artystyczny ubrany w niestarannie zrealizowane formy przyniesie efekt groteskowy i nie pomoże w budowaniu dobrego wizerunku i zaufania. A to przecież nie mniej ważne niż to, co mamy do zaoferowania. W tym zakresie możemy dziś jednak liczyć na fachową pomoc i szereg gotowych, sprawdzonych rozwiązań – zapraszamy do zapoznania się np. z ofertą firmy Event Logistica.

Z fachowej pomocy warto korzystać też po to, by móc dobrze dostosować postać ekspozycji do prezentowanej na niej oferty. Mimo swojej ogromnej roli stoiska targowe stanowią wszak tylko oprawę dla propozycji, które pragniemy przedstawić potencjalnym klientom i kontrahentom. Doświadczenie projektantów pozwoli im spełnić tą funkcję z najlepszym skutkiem. Wreszcie, jeśli całe przedsięwzięcie zaczyna się dla nas w dniu wyjazdu i kończy z chwilą demontażu wystawy, wiele tracimy. Warto uczynić z niego odrębny przedmiot odpowiednio wczesnej promocji, a potem podtrzymywać nawiązane kontakty.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy