Producent stoisk targowych

Event Logistica

O czym należy pamiętać projektując stoisko targowe? Zadbaj o jego oryginalność na tle konkurencji

stoiska targowe

Skuteczna reklama przynosi firmom szereg korzyści, od stopniowo rosnących przychodów po zwiększoną rozpoznawalność oraz budowanie pozytywnego wizerunku w oczach konsumentów. Jak stwierdzić, czy konkretny pomysł na promocję faktycznie przyniesie zamierzone efekty? Specjaliści od marketingu, którzy dysponują rozbudowanym zbiorem danych na temat zachowań oraz preferencji osób z grupy docelowej, potrafią przygotować optymalną kampanię. Ich wytyczne należy brać pod uwagę również przygotowując stoiska targowe na najróżniejsze okazje.

Zamawiając stoiska targowe pokaż to, co odróżnia Twoją markę

Przedstawiciele firmy Event Logistica, która może pochwalić się bogatym portfolio stanowisk wystawienniczych zalecają, aby zwracać uwagę na małe szczegóły, które niejednokrotnie decydują o całościowym odbiorze przekazu reklamowego. Za wszelką cenę należy unikać wszelkich niespójności pomiędzy elementami identyfikacji wizualnej a pozostałymi materiałami promocyjnymi: prezentacją produktu, przemową konferansjera, spotach wyświetlanych na mniejszych bądź większych ekranach, a nawet strojem i zachowaniem prowadzących firmowe stoisko targowe. Jakiekolwiek rozbieżności wywołają w widzach zdezorientowanie, w dużym stopniu osłabiające wymowę działań marketingowych. Jest zdecydowanie zbyt wiele do zyskania, aby ryzykować podobne wpadki wizerunkowe. Dlatego warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów już na wczesnym etapie przygotowań do wyjazdu na targi.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy