Producent stoisk targowych

Event Logistica

Strona 360 stopni – jakie zalety niesie ze sobą?

Strona 360 stopni

Coraz większa liczba wystawców, producentów czy nawet sklepów decyduje się na stworzenie własnego wirtualnego showroomu. To niezwykle atrakcyjny sposób na zaprezentowanie produktów i usług potencjalnym klientom. Wystawcy nie muszą tracić z powodu ograniczeń w organizowaniu targów czy obostrzeń dotyczących sklepów stacjonarnych. Strona WWW 360 stopni zapewnia narzędzia pomagające dokładne i przystępne pokazanie oferty.

Wirtualny showroom – zalety dla wystawców

Dla przedsiębiorców korzystających z wirtualnych showroomów dostępne są nowe sposoby na przedstawienie oferty. Raz przygotowane materiały reklamowe – prezentacje, opisy, recenzje w formie video mogą posłużyć wielu odwiedzającym. Nowoczesna strona WWW umożliwia zaprezentowanie takich produktów, które nie mogą znaleźć się na stoisku targowym, np. z powodu znacznych gabarytów czy dużej wartości. Strona WWW 360 stopni to także nieograniczona powierzchnia wystawowa – może się na niej znaleźć się znacznie więcej przedmiotów niż w sklepie czy na stoisku. Również liczba odwiedzających stoisko w tym samym czasie może być większa. Potencjalni kupujący już nie muszą się tłoczyć na niewielkiej przestrzeni, co często jest czynnikiem zniechęcającym do zakupów.

Wirtualny showroom – zalety dla zwiedzających

Wirtualny showroom jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym dla klientów – nie muszą oni dojeżdżać na miejsce odbywania się targów lub do sklepu stacjonarnego. Korzystając z nowoczesnej strony WWW, mogą dokładnie obejrzeć produkt, zapoznać się z informacjami o nim, a także od razu dokonać zakupu. Jeśli projekt został wykonany rzetelnie, mają oni możliwość obejrzenia poradników video, prezentacji dotyczącej oferty lub skorzystania z pomocy konsultantów poprzez czat.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy