Producent stoisk targowych

Event Logistica

Strona 360 stopni – jakie zalety niesie ze sobą?

Strona 360 stopni

Coraz większa liczba wystawców, producentów czy nawet sklepów decyduje się na stworzenie własnego wirtualnego showroomu. To niezwykle atrakcyjny sposób na zaprezentowanie produktów i usług potencjalnym klientom. Wystawcy nie muszą tracić z powodu ograniczeń w organizowaniu targów czy obostrzeń dotyczących sklepów stacjonarnych. Strona WWW 360 stopni zapewnia narzędzia pomagające dokładne i przystępne pokazanie oferty.

Wirtualny showroom – zalety dla wystawców

Dla przedsiębiorców korzystających z wirtualnych showroomów dostępne są nowe sposoby na przedstawienie oferty. Raz przygotowane materiały reklamowe – prezentacje, opisy, recenzje w formie video mogą posłużyć wielu odwiedzającym. Nowoczesna strona WWW umożliwia zaprezentowanie takich produktów, które nie mogą znaleźć się na stoisku targowym, np. z powodu znacznych gabarytów czy dużej wartości. Strona WWW 360 stopni to także nieograniczona powierzchnia wystawowa – może się na niej znaleźć się znacznie więcej przedmiotów niż w sklepie czy na stoisku. Również liczba odwiedzających stoisko w tym samym czasie może być większa. Potencjalni kupujący już nie muszą się tłoczyć na niewielkiej przestrzeni, co często jest czynnikiem zniechęcającym do zakupów.

Wirtualny showroom – zalety dla zwiedzających

Wirtualny showroom jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym dla klientów – nie muszą oni dojeżdżać na miejsce odbywania się targów lub do sklepu stacjonarnego. Korzystając z nowoczesnej strony WWW, mogą dokładnie obejrzeć produkt, zapoznać się z informacjami o nim, a także od razu dokonać zakupu. Jeśli projekt został wykonany rzetelnie, mają oni możliwość obejrzenia poradników video, prezentacji dotyczącej oferty lub skorzystania z pomocy konsultantów poprzez czat.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?