Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoisko online 360 – nowe możliwości

stoisko 360 stopni - projektowanie

Ograniczenia w organizowaniu stacjonarnych targów wystawienniczych wymusiły nowe rozwiązania w zakresie prezentowania ofert. Wirtualne stoiska dają klientom możliwość zapoznania się z produktami, i to wcale w nie gorszy sposób niż w przypadku bezpośredniego kontaktu.

Stoiska 360 – projektowanie

Stoiska 360 stopni są projektowane tak, by zwiedzający czuli się jak na tradycyjnych targach wystawienniczych. Mają oni możliwość wejścia w interakcję z towarami wystawionymi na stoisku, a to oznacza możliwość obejrzenia ich z bliska, otrzymania danych o produkcie czy przejścia do sklepu internetowego, by złożyć zamówienie. Stoiska online 360 są projektowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb wystawców i dostosowywane do oferty firmy. Za sprawą nowoczesnej technologii stoiska w Internecie mogą z powodzeniem zastępować te stacjonarne lub być ich dopełnieniem.

Stoiska 360 – nowe możliwości dla branży eventowej

Nowoczesne stoiska internetowe otwierają nowe możliwości przed wystawcami. Dzięki stoiskom online jest możliwe zaprezentowanie produktów i usług w sposób atrakcyjny i przystępny. Można do tego celu wykorzystać nagrania video, prezentacje, konferencje na żywo, a nawet czat z konsultantem. Chociaż wirtualne stoiska nie pozwalają na bezpośrednie obejrzenie przedmiotu, dotknięcie go ani na osobiste spotkanie z przedstawicielami firmy, to stoiska w Internecie zapewniają inne, równie korzystne możliwości. Dużą zaletą jest chociażby to, że wystawca nie musi zmieścić się w określonej, często bardzo ograniczonej przestrzeni. Stoiska 360 stopni zapewniają tyle miejsca, ile tylko potrzeba!

Wirtualne stoiska targowe

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?