Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jakość działań marketingowych i materiałów promocyjnych przekłada się na renomę firmy

stoisko wystawiennicze

Dobry, innowacyjny produkt lub fachowe umiejętności, pozwalające na świadczenie pierwszorzędnych usług, stanowią podstawę biznesowego sukcesu. Kiedy mamy już niezbędne fundamenty, należy zadbać o pozostałe elementy – w tym skuteczny marketing, w Polsce bardzo często utożsamiany wyłącznie z wynikami sprzedaży. Tymczasem w innych krajach większy nacisk kładzie się na kreowanie wizerunku i budowanie świadomości marki wśród odbiorców.

Branżowe targi są prawdopodobnie najważniejszym sprawdzianem dla koncepcji reklamy

W naszej pracy w Event Logistica czerpiemy z tych doświadczeń, oferując naszym Klientom sprawdzone rozwiązania i fachowe porady. Naszą specjalnością są wszelkiego typu profesjonalne systemy wystawiennicze, akcesoria oraz nośniki promocyjne. Od wielu lat pomagamy firmom z rozmaitych branż w działaniach marketingowych, szczególnie w trakcie dużych konferencji i podobnych eventów. Obsługujemy zarówno biznesowe wydarzenia na terenie Polski, jak też przygotowujemy nowoczesne stoiska targowe na potrzeby prezentacji w największych europejskich miastach. Wciąż poszerzamy naszą wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, dzięki którym nieustannie podnosimy poziom świadczonych przez nas usług. Podczas spotkań profesjonalistów, kiedy ważą się losy kluczowych kontraktów, wszystko musi być dopracowane do ostatniego, najbardziej niepozornego detalu. Dokładnie takie same zasady obowiązują przedsiębiorstwa, kiedy te pokazują swoje najmocniejsze atuty przed licznie zebranymi konsumentami.

Ścianki wystawiennicze Event Logistica mogą pełnić zróżnicowane funkcje

Nigdy nie narzekaliśmy na brak kreatywności, dlatego możemy zaoferować naszym Klientom sporo ciekawych rozwiązań. Interesujących zarówno pod względem efektów wizualnych czy dźwiękowych, jak też zaskakujących z uwagi na praktyczne zastosowania. Bardzo dobrym przykładem będą tutaj ścianki wystawiennicze o konstrukcji wygłuszającej. Dzięki nim hałaśliwy gwar, typowy dla większości eventów gromadzących wielu wystawców i odwiedzających, przestaje być jakimkolwiek problemem. Mamy już w swoim portfolio takie realizacje, w których zbudowaliśmy kameralną, perfekcyjnie wyciszoną salkę konferencyjną w samym środku wielkiej, zatłoczonej hali targowej. Na szczególne wyróżnienie zasługują także ścianki ekspozycyjne, stanowiące znakomite narzędzie promocyjne. W Event Logistica za każdym razem proponujemy unikalne, jedyne w swoim rodzaju rozwiązania, tworzone według indywidualnie opracowanych projektów. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz kontaktu w sprawie współpracy!

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy