Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak zaprojektować nowoczesne stoisko targowe?

nowoczesne stoiska targowe

Targi wystawiennicze stanowią dziś jedną z najskuteczniejszych metod promocji dla firm. Na wystawach można spotkać zarówno osoby prywatne żywo zainteresowane produktami i usługami oferowanymi przez firmę, jak również ludzi z danej branży. Są to zazwyczaj osoby z którymi można nawiązać dłuższą współpracę biznesową

O czym należy wiedzieć projektując nowoczesne stoisko targowe?

Należy pamiętać o tym, że na targach trzeba koniecznie się dobrze zaprezentować. Do tego nie wystarczy z pewnością sama dobra oferta firmy. Na samym początku winniśmy szczególną uwagę poświęcić projektowi stoiska targowego. Projekt powinien być atrakcyjny, przykuwać uwagę odwiedzających targi, jak również dobrze pasować do firmy, do danej branży.

Na samym początku projektant stoiska wystawowego powinien szczegółowo porozmawiać z przedstawicielami danej firmy w celu zebrania wszelkich szczegółów. Tworząc projekt stoiska należy wiedzieć gdzie odbywać się będą targi branżowe, jak duże wielkościowo może ono być. Znać szczegółowe wytyczne organizatorów wydarzenia.

Przy projektowaniu nowoczesnego stoiska należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  • Co powinno znaleźć się na stoisku
  • Jak dużo będzie posiadać elementów reklamowych takich jak ścianki, stoiska degustacyjne, banery
  • ile osób będzie obsługiwać dane stoisko wystawowe

Następnie przechodzi się do wyboru odpowiedniego kształtu, bryły stoiska, odpowiedniego oświetlenia i dokonuje się całościowego przeglądu projektu.

Jakie wybrać stoisko targowe?

Spośród bogatej oferty można wybrać stoiska szeregowe. Jak sama nazwa wskazuje są ustawione w szeregu. Dużą popularnością cieszą się również wyspy handlowe, które swoim kształtem przypominają wyspę.  Są one lokowane na hali tak, by  istniała możliwość ekspozycji produktów ze wszystkich stron. Często są wykorzystywane w galeriach handlowych. Inną opcją są stoiska czołowe. To zazwyczaj otwarte ekspozycje, z jedną ścianą zamkniętą. Umożliwiają one otwarcie się firm dla odwiedzający. Stoiska wystawowe mogą również posiadać ścianki czy też mieć miejsce na banery ulokowane na odpowiedniej wysokości. Dokonując wyboru systemu należy dokładnie określić cele oraz budżet jaki chcemy przeznaczyć na dane stoisko targowe.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania szczegółów oferty.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy