Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wydarzenia, konferencje, targi online, platforma do wirtualnych eventów online

Wydarzenia targi online - wirtualne eventy

Wszelkie wydarzenia online to już obecnie norma i dobry sposób na zorganizowanie eventu pomimo obowiązujących ograniczeń dotyczących zgromadzeń. W jaki sposób przygotować np. wirtualne targi, by były komfortowe dla odwiedzających oraz dla organizatorów?

Nowoczesna platforma online, możliwości dla firm

Propozycją dla organizatorów targów, konferencji i innych wydarzeń, w których uczestniczy duża grupa ludzi, jest platforma online do wirtualnych spotkań. Za jej pośrednictwem eventy online mogą zastąpić wydarzenia stacjonarne i umożliwiać gościom kontakt z przedstawicielami firm w celu zapoznania się z ich produktami lub usługami. Organizatorzy wydarzeń wirtualnych zyskują nowe możliwości, ponieważ dzięki platformie m.in. targi online są dostępne dla szerszego grona odbiorców – nie ogranicza ich odległość, mogą przebywać gdziekolwiek i wciąż być obecni na interesującym ich spotkaniu.

Ponadto platformy online oferują firmom szereg możliwości, np. udostępnianie filmów wideo, prezentacji i webinarów przedstawiających ofertę, możliwość rozmowy z konsultantem poprzez czat lub wideorozmowę czy statystyki dotyczące odwiedzin.

Platforma targów online, nowe szanse, dla kogo?

Już nie tylko branże biorące udział w targach czy szkoleniach potrzebują narzędzi do organizowania zdalnych spotkań. Konferencje online są organizowane także przez urzędy i różne instytucje, szkoły i firmy, których pracownicy pozostają na home office. Ponadto z platform mogą korzystać firmy eventowe oraz szkoleniowe, które zamiast przygotowywać spotkanie stacjonarne, mogą je przenieść do świata wirtualnego. Jakiekolwiek wydarzenia polegające na zebraniach pracowników czy prezentacji oferty mogą zmienić swoją formę na wirtualne eventy, dotyczy to np. targów pracy lub wystawienniczych, kursów czy zjazdów.

Wirtualne centrum targowe

Platforma wirtualnych targów i konferencji online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy