Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne stoisko targowe – nowe szanse dla kogo?

Wirtualne stoiska targowe

Wszelkie wydarzenia wirtualne to już obecnie norma i dobry sposób na zorganizowanie eventu pomimo obowiązujących ograniczeń dotyczących zgromadzeń. W jaki sposób przygotować np. wirtualne stoiska targowe, by były komfortowe dla odwiedzających?

Projektowanie wirtualnego stoiska targowego

Stoiska online są projektowane tak, by odwiedzający czuli się podobnie jak na tradycyjnych targach wystawienniczych. Odwiedzający mają możliwość wejścia w interakcję z towarami wystawionymi na stoisku, a to oznacza możliwość obejrzenia ich z bliska, otrzymania danych o produkcie czy przejścia do sklepu internetowego, by złożyć zamówienie. Stoiska online 360 są projektowane z uwzględnieniem konkretnych potrzeb wystawców i dostosowywane do oferty firmy. Za sprawą nowoczesnej technologii stoiska w Internecie mogą z powodzeniem zastępować te stacjonarne lub być ich dopełnieniem.

Stoiska wirtualne – nowe zaawansowane możliwości

Nowoczesne stoiska internetowe otwierają nowe możliwości przed wystawcami. Dzięki stoiskom online jest możliwe zaprezentowanie produktów i usług w sposób atrakcyjny i przystępny. Można do tego celu wykorzystać nagrania video, prezentacje, konferencje na żywo, a nawet czat z konsultantem. Chociaż wirtualne stoiska nie pozwalają na bezpośrednie obejrzenie przedmiotu, dotknięcie go ani na osobiste spotkanie z przedstawicielami firmy, to stoiska w Internecie zapewniają inne, równie korzystne możliwości. Dużą zaletą jest chociażby to, że wystawca nie musi zmieścić się w określonej, często bardzo ograniczonej przestrzeni. Stoiska 360 stopni zapewniają tyle miejsca, ile tylko potrzeba!

Wirtualne stoisko targowe

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy