Producent stoisk targowych

Event Logistica

Udział w targach to poważne przedsięwzięcie. Jakie powinno być skuteczne stoisko?

Stoiska targowe

Dobrze przygotowane stoisko to zawsze znakomity oręż w walce o uwagę targowych gości, jednak aby ją zdobyć, a także by owa uwaga mogła przełożyć się na owocne, trwałe kontakty i nowe zamówienia, trzeba się nim umiejętnie posłużyć. Targi to nie jest wystawa – po pierwsze jest to przestrzeń intensywnych interakcji, a po drugie udział w nich musi być elementem wpisanym w dobrze przygotowaną szerszą strategię.

Spraw, by każdy mógł rozpoznać Cię bez przeszkód

Aby stoiska targowe mogły przykuwać uwagę licznych zwiedzających, a także budować zaufanie do wystawcy, muszą być dobrze dopracowane zarówno w zakresie ogólnej koncepcji, jak i szczegółów technicznych – to jasne. Należy jednak pamiętać także o tym, że nie jest to dzieło sztuki samo w sobie. To narzędzie, którym posługuje się konkretny podmiot, ze swoimi określonymi potrzebami i celami, zarówno bezpośrednimi jak i strategicznymi. Dopiero w tym kontekście będziemy w stanie ocenić jego skuteczność i to także trzeba mieć na uwadze, by móc o nią zadbać.

Co to znaczny w praktyce? Stoisko jest elementem szerszej komunikacji marketingowej, a ta musi być spójna, jeśli ma być spełniać swoje zadania. Grafika odgrywa tu ogromną rolę, wszak bodźce wzrokowe odbieramy i analizujemy w dużej mierze niezależnie od tego, jaką uwagę do nich przykładamy. Nasza targowa ekspozycja musi być więc zarówno oryginalna, by łatwo było ją dostrzec pośród innych, ale też wykorzystywać w dużej mierze te same motywy, jakie stosujemy w promocji na co dzień, na czele z logotypami. To ważne szczególnie dla mniejszych i nowych na rynku podmiotów, które jeszcze nie zdążyły zbudować sobie powszechnie rozpoznawalnej marki. Targi są doskonałą okazją do tego, by właśnie to robić! Nie zmarnujmy jej.

Ustal, jakim celą służą Twoje stoiska targowe

Każdy wyjazd na targi powinien służyć czemuś konkretnemu – zwłaszcza, jeśli jest to impreza cykliczna, na której jesteśmy obecni regularnie. Nie możemy zanudzić gości i spowodować, że branżowe media nie wspomną o nas bądź odnotują, iż nie mamy nic nowego do zaproponowania! Przygotowując się do udziału w niej nie powinniśmy więc zaczynać od namysłu nad stoiskiem, ale nad tym, co będziemy chcieli na nim pokazać. Ustaliwszy najważniejsze cele możemy przystąpić do tworzenia bądź dobierania elementów oprawy, która pozwoli je w pełni zrealizować. Event Logistica to najlepszy partner, dzięki któremu będzie to możliwe. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy w stanie przygotować unikalne propozycje dla każdego Klienta. Każda kolejna realizacja stanowi najlepszy dowód naszych umiejętności – zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich oczekiwań.

Czegóż jeszcze nam potrzeba? Dobrej obsługi stoiska, posiadającej zarówno szeroką wiedzę merytoryczną, jak i zdolnej do nawiązywania owocnych relacji z odwiedzającymi je gośćmi. Tak przygotowani możemy ze spokojem szykować się na dowolne targi.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy