Producent stoisk targowych

Event Logistica

Obsługa i promocja stoiska na targach

profesjonalne stoiska targowe

Niezbędnym elementem dużych eventów, wydarzeń są systemy wystawiennicze. Powinny one pod względem wizualnym wyglądać atrakcyjnie, charakteryzować się wysoką jakością. Muszą być zaopatrzone w  materiały reklamowe, a klienci zainteresowani ofertą powinni mieć możliwość przyjrzenie się każdemu produktowi z bliska.

Stoiska promocyjne i hostessy

Nawet najbogatsze, najbardziej profesjonalne stoisko targowe nie przysporzy firmie odpowiednich korzyści, jeśli nie będzie należycie prowadzone. Chodzi tu o profesjonalną obsługę firmową, a także baristów, animatorów i hostessy. Oni także zatrudniani są w czasie trwania targów, szczególnie podczas tych dużych, bardziej spektakularnych, np. targi ślubne. Co warto dodać o samej obsłudze?  Wszystkie osoby, które pracują przy obsłudze powinny znać doskonale wszelkie tajniki związane z działalnością firmy. Czyli tym, czym się dane przedsiębiorstwo zajmuje, specjalizuje, co sprzedaje. Znać cenę i jakość produktów. Najważniejsza jednak informacja dotyczy prezentowanych podczas trwania wydarzenia produktów. Personel stoiska nie może oznaczać się niewiedzą, gdyż będzie to wyglądało bardzo nieprofesjonalnie. Klienci mogą uznać, że dana firma jest nierzetelna i nie warto nawiązywać z nią na przyszłość kontaktów. Obsługa systemu wystawienniczego musi być bardzo życzliwa i uprzejma, sympatyczna pełna życia.

Wszystko to wpływa znacząco na lepszy odbiór przez odwiedzającego

Dzięki czemu klienci będą słuchać z większym zainteresowaniem na temat produktów jakich ma do zaoferowania dana firma. Niemiła obsługa może znacząco przyczynić się do tego, że wszyscy będą szybko opuszczali stoisko, bądź też nawet w ogóle do nie go nie dotrą. Gdy po pracownikach danej firmy będzie zauważalne zmęczenie, smutek, ponury nastrój to szybko przełoży się ta atmosfera na cały zespół. Czasem w grupie obsługującej mogą znajdować się oprócz przedstawicieli danej korporacji, także osoby wynajęte z zewnątrz. Między innymi hostessy, które rozdają ulotki, zachęcają do degustacji produktów, nakłaniają do odwiedzenia stoiska, bądź też zapowiadają prelegentów z danego przedsiębiorstwa. W przypadku bardziej spektakularnych, widowiskowych eventów na duże wydarzenia zaprasza się również animatorów. Mają oni większe doświadczenie niż zwykłe hostessy przy tego typu wydarzeniach. Dzięki czemu mogą w bardziej skuteczny sposób zwerbować do siebie nowych klientów. Zaprasza się również baristów,  kelnerów, kosmetyczki i fryzjerki na targi urody czy ogrodników na eventy ogrodnicze. W konsekwencji czego więcej ludzi w skuteczny sposób zostanie zachęcona do odwiedzenia stoiska wystawienniczego i wzięcia ze sobą promocyjnej ulotki.

Warto pamiętać o odpowiednim przeszkoleniu swoich pracowników przed samymi targami, jak również o doborze odpowiednich animatorów i hostess, którzy zatroszczą się o wizerunek danej firmy. Krótki szkolenie powinno pomóc w osiągnięciu sukcesu.

O samych targach można poczytać również w artykule „Targi jako doskonała okazja do promowania swoich produktów”

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy