Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi jako doskonała okazja do promowania swoich produktów

stoiska targowe modułowe

Niemal w każdym sektorze nie brakuje w czasie całego roku okazji, by spotkać się bezpośrednio ze swoimi potencjalnymi klientami, kontrahentami czy przedstawicielami mediów koncentrujących się na określonych dziedzinach. Skutecznie wykorzystana impreza targowa może okazać się dla każdego z uczestników wielką korzyścią. Dobrze, czyli na prawdę jak? Oczywiście nie wystarczy po prostu na niej być, jakkolwiek nieobecność w wielu przypadkach będzie poważnym błędem.

Określ konkretne cele, jakim służyć będą twoje stoiska wystawiennicze

Liczne targi, eventy to miejsca, w których w łatwy sposób możemy skupić na sobie uwagę ważnych mediów i innych cennych gości, toteż właśnie takie wydarzenia często służą do prezentacji wszelkiego rodzaju nowości. To może być doskonały przykład głównego celu, jaki niewątpliwie przyświecać będzie naszemu udziałowi w tym evencie - imprezie. Jeżeli natomiast w danym momencie żadnym szczególnym nowym osiągnięciem pochwalić się nie możemy, musimy ustalić, co w pierwszej kolejności chcemy przekazać odwiedzającym stoiska targowe. Wiele jednak zależy od branży i tematu jakiemu będzie towarzyszyła nasza oferta. Często nie jesteśmy w stanie zaprezentować w szczegółach całego asortymentu. Wizyta na naszym stoisku powinna rzecz jasna pozwolić na pozyskanie wszystkich kluczowych informacji na temat przedmiotu naszej działalności. Warto wybrać jednak te propozycje czy zagadnienia, które z największą łatwością zaprezentujemy jako swój mocny punkt, bądź najlepiej posłużą osiąganiu naszych aktualnych strategicznych celów marketingowych. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza wówczas, gdy dana event ma charakter regularny i pojawiamy się na niej cyklicznie!

Co ważniejsze praca na ekspozycji musi bez wątpienia zmierzać do nawiązania dużej ilości wartościowych kontaktów. Istnieje szereg istotnych sposobów, które mogą temu pomóc.

Nadzór nad techniczną i wizualną postacią stoiska targowego jest niezwykle istotna

Wszelkie uchybienia i działania prowizoryczne wyglądają po prostu źle i nie pomogą na pewno w budowaniu właściwego zaufania wśród swoich klientów. Z tego względu warto korzystać w tym zakresie z pomocy dobrych, sprawdzonych fachowców. O tym, jak szerokie są nasze możliwości, można przekonać się np. przeglądając ofertę Event Logistica. Forma naszej oprawy musi odpowiadać naszym konkretnym zamierzeniom, a więc celom wizyty na targach, postaci oferty i sposobowi, w jaki promujemy się przy innych okazjach.

Od samego stoiska i przedstawionych na nim wyrobów bądź innych propozycji, nie mniej ważna jest pracująca na nim obsługa. Jej kompetencje muszą pozwalać na swobodne komunikowanie się z publicznością, warto ponadto wyposażyć się w proste gadżety, dzięki którym łatwo będzie zachować nas w pamięci na dłużej. Nie zapomnijmy też o poinformowaniu wszystkich potencjalnych gości o tym, że będziemy obecni na danym wydarzeniu. Wykorzystajmy mailing, media społecznościowe, czy reklamy w branżowych mediach.

Targi to nie jest wystawa! Przygotuj się na interakcje ze swoimi gośćmi

Kluczowym czynnikiem w walce o przyciągnięcie uwagi gości są oczywiście stoiska wystawiennicze. Trzeba dać sobie odpowiednią ilość czasu na ich przygotowanie, realizację. Nie należy również odkładać rezerwacji powierzchni na targi, na potem, by później nie skończyć gdzieś w głębi hali, w obszarze przysłoniętym przez innych wystawców.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy