Producent stoisk targowych

Event Logistica

Zabudowa stoisk targowych, projekt indywidualny czy zabudowa targowa, co wybrać?

Zabudowa stoisk targowych

Targi wystawiennicze stanowią ważne narzędzie marketingowe dla firm, ale wiążą się z pewnymi kosztami. Dobre planowanie jest podstawowym warunkiem sukcesu firmy. Istotne znaczenie ma sam projekt stoiska targowego. Dobrze przemyślana prezentacja pozwoli firmie wyróżnić się z tłumu i cieszyć się ukierunkowanym na cel wystąpieniem targowym. Stoisko targowe można zaprojektować indywidualnie lub skorzystać z jednego z wielu systemów zabudowy targowej.

Co charakteryzuje system zabudowy targowej?

Zabudowa targowa składa się z pojedynczych elementów, które można ze sobą zestawić jak zestaw konstrukcyjny. System taki składa się między innymi: ze ścian wystawowych, lad ekspozycyjnych, ekspozytorów, a także podłogi ekspozycyjnej. Możliwości projektowe zabudowy targowej są bardzo zróżnicowane i oferują miejsca na prezentację targową dostosowaną do osobistych potrzeb. Dzięki modułowej konstrukcji można indywidualnie dostosować zabudowę stoiska targowego do warunków panujących na targach. Można również zaprojektować projekt zgodny z własnymi życzeniami. Umożliwiają to folie do zadruku i powierzchnie, które można wymieniać. Oznacza to, że systemy mobilne mogą być wykorzystywane na imprezach targowych wielokrotnie. Dodatkowo można uzupełniać swoje wyposażenie o dodatkowe krzesła, banery, by dostosować wygląd zabudowy stoisk targowych do odpowiednich odbiorców. Systemy zabudowy targowej można w dowolnym momencie rozbudowywać, dzięki czemu można je wykorzystać na kilku targach z powierzchniami zabudowy stoisk o różnej wielkości.

Indywidualne stoiska targowe, czym się charakteryzuje? 

Stoisko targowe na zamówienie to opcja optymalnie dobrana do konkretnego wydarzenia. Podstawą jest tutaj dostępna powierzchnia stoiska wraz z jego warunkami i wymaganiami. Dodatkowo indywidualnie projektowana zabudowa stoiska targowego jest dopasowana do potrzeb odpowiedniej grupy docelowej. Tutaj nic nie jest przypadkowe. Każdy etap zaczynając od ułożenia podłogi, montaż ścian aż po harmonijną instalację świetlną. Indywidualne stoisko wystawiennicze stawia przed budującym stoisko targowe wysokie wymagania. Kolory, światło, kształty uzupełniają się wzajemnie tworząc harmonijną koncepcje, która idealnie wpisuje się w ramy gotowego stoiska targowego.  Projekt stoiska targowego wiąże się z odpowiednimi kosztami, z uwagi na to, że jest bardzo złożony. Dodatkowo stoisko targowe jest precyzyjnie dopasowane do konkretnych eventów, targów branżowych. Można więc go używać tylko i wyłącznie na jednych  wydarzeniach targowych.

Zabudowa stoisk targowych, co tak naprawdę ma znaczenie?

Bez względu na to czy zdecydujesz na system zabudowy targowej czy indywidualne stoiska targowe ważne by Twoje stoisko wzbudziło zainteresowanie odwiedzających. Kreatywne pomysły są szczególnie pożądane. Skorzystaj z możliwości jakie dają Ci oba warianty zaprojektowania stoiska targowego i niepowtarzalny wygląd, który sprawi, że Twoje stoisko targowe będzie wyróżniało się na tle innych stanowisk targowych.

Zabudowa stoisk targowych w Polsce

Główne miasta, w których odbywają się targi w Polsce to: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kielce i Kraków. Firma Event Logistica oferuje swoje usługi we wszystkich tych miastach. Jako producent sam projektujący swoje stoiska targowe mamy w tym zakresie ogromną swobodę i jesteśmy w stanie odpowiedzieć na najbardziej nawet oryginalne oczekiwania odbiorców naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy