Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak wygląda budowa stoiska na targi w Kolonii?

Stoiska na targi w Kolonii

Niemcy są krajem, w którym odbywa się wiele wydarzeń branżowych, przyciągających wystawców i licznych inwestorów zagranicznych z całego świata. Wyjazd na targi do Niemiec 2023, 2024 może być więc dla firm doskonałą szansą na zdobycie cennych partnerów biznesowych. Planując swój wyjazd do Niemiec warto wziąć pod uwagę targi w Kolonii.  Ze względu na swoją renomę są bardzo chętnie odwiedzane przez zagraniczne firmy. Podczas odwiedzania stoisk targowych w Kolonii goście mogą uczestniczyć w licznych wykładach, seminariach i szkoleniach, aby poznać najnowsze informacje i trendy.  Udział w targach i atrakcyjna oferta nie wystarczą. Aby targi w Kolonii 2023, 2024 przyniosły firmie oczekiwany efekt potrzebne jest dobrze zaprojektowane, kreatywne stoisko targowe. Warto by budowa i wykonanie powierzyć doświadczonym specjalistom z zakresu projektowania systemów wystawienniczych.

O czym należy pamiętać budując stoisko targowe w Kolonii?

Budowa stoisk na targi w Kolonii wymaga dokładnego, wcześniejszego przygotowania i planowania. Należy w pierwszej kolejności ustalić rozmiar stoiska targowego i jego konstrukcję, aby wybrać odpowiednie materiały do budowy. Następnie należy zdecydować o wyborze odpowiedniej firmy, która zajmie się montażem i wykonaniem stoiska. Należy również wybrać odpowiednie wyposażenie stoiska między innymi: stoły, krzesła, ścianki działowe, oświetlenia stoiska targowego itp, a w dalszej kolejności zatroszczyć się o odpowiednie oznakowanie stoiska, tak by było one widoczne dla odwiedzających targi.

Dlaczego targi w Kolonii są tak chętnie odwiedzane przez wystawców?

Targi w Kolonii są popularne ze względu na ich doskonałą lokalizację, zróżnicowaną ofertę i doskonałe zaplecze techniczne. Dodatkowo Kolonia jest ważnym ośrodkiem gospodarczym w Niemczech, co oznacza, że istnieje wiele możliwości na dotarcie ze swoim produktem i usługą do szerokiego grona klientów. Każdy wystawca ma dostęp do nowoczesnych i dobrze wyposażonych hal targowych. Targi w Kolonii są organizowane dla różnych branż: technologia i sprzęt AGD, meble, wyposażenie domu, zabawki, moda, biżuteria, kosmetyki, rolnictwo i ogrodnictwo, sprzęt medyczny, samochody i przemysł motoryzacyjny, przemysł spożywczy, farmy, zwierzęta domowe i inne. Stoiska targowe w Kolonii są organizowane w wielu wielkich halach targowych, takich jak: Kölnarena, Kölnmesse, Köln Kongress, Kölnmesse, Rheinhallen i Halle Kalk.

Gdzie warto wybrać się na targi w Kolonii w 2023?

Targi w Kolonii są jednym z największych w Europie. W 2023 roku odbywać się będą wystawy takich branż jak medycyna, technologia, motoryzacja, lotnictwo, elektronika, meble, architektura, a także szeroki wybór produktów spożywczych.

Najważniejszymi targami w Kolonii w 2023 roku są:

  • International Motor Show,
  • Targi gier Gamescom 2023, produkty technologii dla graczy,
  • Targi i kongresy ANGA COM, dla sieci szerokopasmowych, kablowych i sanitarnych,
  • Konferencja DMEXCO 2023, najważniejsze wydarzenie związane z marketingiem cyfrowym i technologią
  • Światowe targi branży sportowej i rekreacyjnej FSB Kolonia 2023,
  • Międzynarodowe targi przemysłu spożywczego Anuga 2023

Inne ważne eventy i wydarzenia, które odbywają się w Kolonii to: targi ISM, Drupa, IMM Cologne i Photokina.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy