Producent stoisk targowych

Event Logistica

Znaczenie oświetlenia stoisk targowych

stoiska targowe oświetlenie

Stoisko targowe to jeden ze sposobów na zaprezentowanie firmy na targach wystawienniczych. Na widoczność stoiska oraz to, czy przyciąga potencjalnych klientów, wpływ ma kilka czynników. Oprócz zwracającej uwagę ekspozycji, praktycznego i wygodnego stoiska ważne jest również oświetlenie stoisk targowych. Dobra, przemyślana iluminacja eksponuje walory stoiska na targi, ułatwia obejrzenie produktów oraz usprawnia pracę konsultantów. Jest to ważny aspekt, wpływający na odbiór stoiska, a więc i firmy, dlatego nie należy bagatelizować wyboru lamp oraz ich ustawienia

Jak oświetlić stoiska targowe?

Stoiska targowe powinny być estetyczne i jednocześnie przyciągać wzrok, np. kolorami charakterystycznymi dla danej firmy. Oświetlenie należy traktować jak część całego projektu i zaplanować je tak, by podkreślało wygląd stoiska oraz jego kolorystykę. Warto źródła światła ustawić w taki sposób, by wydobywały z cienia np. nazwę lub logo firmy oraz dokładnie oświetlały blat, na którym ustawione są produkty lub broszury informacyjne. Lepiej widoczny produkt jest odbierany jako atrakcyjniejszy wizualnie. Ponadto, właściwe oświetlenie stoisk targowych optycznie je powiększa i sprawia, że wydają się przytulniejsze. Światła powinna być odpowiednia ilość – ani za mało, ani za dużo, dlatego należy dobrać odpowiednią moc lamp i ich liczbę. Stoiska na targi mogą być oświetlane np. lampami LED-owymi lub halogenowymi. Doświadczeni projektanci pomogą w dobraniu odpowiedniego sprzętu oraz podzielą się praktycznymi wskazówkami, jak ustawić oświetlenie, by współgrało z całym projektem stoiska.

 

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?