Producent stoisk targowych

Event Logistica

Strony internetowe 360 a promocja firmy

Strony internetowe 360

Co zrobić w sytuacji, gdy kolejne punkty handlowe i usługowe podlegają coraz ściślejszym ograniczeniom lub nawet muszą zostać zamknięte? Coraz więcej firm przenosi sprzedaż i marketing do internetu – skutecznym rozwiązaniem może być interaktywna strona internetowa. Dzięki przemyślanemu projektowi kupujący niczego nie tracą, a przedsiębiorcy mogą zyskać nowych klientów.

Jak promować firmę poprzez nowoczesne strony internetowe?

Przede wszystkim – strony internetowe 360 stopni są atrakcyjne wizualnie, czym przewyższają standardowe witryny. Estetyczny, dobrze zaprojektowany showroom online zachęca do oglądania towarów, sprawdzania informacji oraz ułatwia podjęcie decyzji zakupowej. W wielu przypadkach usprawnia on proces zapoznawania się z oferowanymi produktami lub nieruchomościami. Jest to też czynnik wyróżniający spośród innych firm, ponieważ w Polsce wirtualne showroomy jeszcze nie zdobyły dużej popularności.

Dużą zaletą, jaką cechuje się wirtualny showroom, jest jego dostępność nieograniczona do jednego miejsca. Mogą do niego dotrzeć zainteresowani z całej Polski czy nawet świata, więc ma do niego dostęp więcej potencjalnych klientów niż w przypadku stacjonarnego sklepu. Co więcej, wirtualne spacery 360 niemal całkowicie zastępują bezpośrednie oglądanie towaru lub zapoznawanie się z nieruchomościami na sprzedaż lub wynajem.

Wreszcie – internetowy showroom zapewnia oglądającym rozrywkę, która pozytywnie nastawia ich do danej firmy. Wysiłek włożony w projektowanie może zaprocentować przywiązaniem klientów do ulubionej strony internetowej.

Strona internetowa 360 – projektowanie

Wygląd i forma, jakie będzie miała nowoczesna strona WWW, są uzależnione od branży, w jakiej specjalizuje się firma Klienta oraz od jego planu na prezentację swojej oferty. Bardzo ważna jest przestrzeń wystawowa, w której znajdą się produkty z asortymentu sklepu, lub przestrzeń użytkowa, przeznaczona do sprzedaży lub wynajmu. Dobry projekt powinien zawierać również miejsce na takie materiały promocyjne jak filmy, zdjęcia, prezentacje, videokonferencje oraz opcję czatu z konsultantem.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy