Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi w Warszawie – najciekawsze propozycje

stoiska targowe Warszawa

Dla wielu osób targi w Polsce są wydarzeniami długo wyczekiwanymi. W wydarzeniach tych przoduje stolica, a odbywające się targi w Warszawie przyciągają wielu zwiedzających. Które wydarzenia są warte uwagi i powinny być wzięte pod uwagę przez wystawców? Jak przygotować stoisko, by zachęcało zwiedzających do podejścia bliżej?

Wybór targów w Warszawie

Targi w Warszawie 2023, 2024 odbędą się m.in. w obiektach: Ptak Warsaw Expo oraz Global Expo. To duże centra targowo-kongresowe, w których organizowane są np. targi mieszkaniowe, budowlane, motoryzacyjne, a także targi kosmetyczne oraz ślubne. Natomiast Warszawskie Targi Książki mają miejsce na Stadionie Narodowym.

Dla licznych firm bardzo dobrą lokalizacją do zaprezentowania swojej oferty jest Warszawa – targi takie jak Warsaw Motor Show, Targi Beauty Forum czy targi EuroGastro wzbudzają co roku duże zainteresowanie gości. Popularne są również targi z branży medycznej i farmaceutycznej, m.in. Warsaw Dental i Medica Show, Targi PCI Days oraz Warsaw Pharmacy Show.

Przygotowanie stoiska na targi w Warszawie

Ze względu na liczne firmy prezentujące się na eventach wystawienniczych stoiska targowe w Warszawie powinny wyróżniać się estetycznym i kreatywnym wyglądem, który przyciągnie wzrok zwiedzających. Budowa i wykonanie stoiska targowego to zadanie dla ekspertów z dziedziny projektowania systemów wystawienniczych, którzy wiedzą, że zaciekawienie potencjalnego klienta oraz umożliwienie mu łatwego dostępu do produktu to bardzo istotne cele każdego wystawcy. Nie jest za wcześnie, by już teraz zacząć przygotowywać się na targi w Warszawie 2023, 2024.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy