Producent stoisk targowych

Event Logistica

Internetowy showroom – dlaczego jest atrakcyjny dla klientów?

Internetowy showroom
Klienci poszukujący towarów i usług w sklepach online są coraz bardziej wymagający. Nie zawsze atrakcyjna cena i szeroki asortyment do droga do powodzenia w sprzedaży. Równie ważna jest prezentacja towaru i łatwość dotarcia do informacji o nim. Można to osiągnąć, umieszczając na stronie internetowej swojej firmy wirtualny salon wystawowy. Za sprawą wirtualnych showroomów zakupy internetowe zmieniają się w zupełnie nowe doświadczenie. Dzięki większej interaktywności, grafikom wysokiej jakości, możliwości bardzo dobrej prezentacji produktów oraz niezbędnych dla klientów informacji należy traktować internetowe showroomy jako przyszłość handlu.

Internetowy showroom i jego możliwości

Z powodu prężnie rozwijającej się technologii cyfrowej i rosnących wymagań klientów standardowe sklepy internetowe przestają być wystarczające. Nowoczesne technologie w internetowym showroomie pozwalają na o wiele więcej. Oglądanie produktów z bliska i z oddalenia, wyświetlanie wideoporadników czy opcja wyświetlania opisów tuż przy produktach rozłożonych na „wystawie” to tylko część możliwości, jakie oferuje wirtualny showroom. Projektowanie tego rodzaju przestrzeni wirtualnych można wzbogacić o „sale konferencyjne”, w których będą odbywały się spotkania wideo live, o szybki kontakt z konsultantem w postaci czatu czy wyświetlanie prezentacji dotyczącej np. oferty lub osiągnięć firmy. Ponadto wirtualny spacer 360 nie tylko uatrakcyjnia cały proces zakupowy, ale także ułatwia obejrzenie dobrze wyeksponowanego towaru. Oglądając go z każdej strony, można dostrzec szczegóły, których nie oddają zwykłe fotografie.  

Internetowy showroom 360

Showroom internetowy

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?