Producent stoisk targowych

Event Logistica

Możliwości jakie dają systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze

Obecnie na rynku jest bardzo wiele form reklamy. Wśród nich można wyróżnić te najbardziej popularne: outdoorowe i internetowe, mało i wielkoformatowe, mobilne czy też świetlne. Jest tego na rynku na prawdę dużo. Godną uwagi formą polecenia są systemy wystawiennicze. To doskonałe źródło informacji. Materiały tego typu mają niewątpliwie bardzo szerokie zastosowanie. Powszechnie są one wykorzystywanie w dużych galeriach, centrach handlowych, lokalach gastronomicznych bądź też usługowych, a także w czasie trwania dużych targów handlowych, wystaw, wydarzeń promocyjnych czy dużych konferencji.

Jak systemy targowe mogą przyciągnąć uwagę?

Producenci mogą nam zaproponować wiele rodzajów systemów wystawienniczych. Do tych najbardziej znanych można z pewnością zaliczyć rollupy. To kasety rolujące, które wykonane są z aluminium. Na nich to umieszcza się zleconą przez klienta grafikę. To doskonałe wsparcie wzmacniające przekaz wizualny kampanii marketingowej. Rollup może tym samym stać się często używanym na co dzień nośnikiem reklamy wystawianym na czas promocji lub na stałe usytuowanym przed wejściem do lokalu. Wielkim jego walorem jest niewątpliwie drobna waga, dzięki czemu można go w łatwy sposób transportować.

Gdzie można wykorzystać ścianki wystawowe?

System wystawiennicze to nie tylko rollup ale to także ścianki i stoiska targowe czy też degustacyjne. Ścianki wystawiennicze różnią się od rollupów swym rozmiarem, zastosowaną metodą, ale również materiałami użytymi w trakcie wykonania. Mogą one być zarówno zaokrąglone, wklęsłe jak również uwypuklone. Wyposażone są dodatkowo w półki i światła. Doskonale sprawdzają się na wszelkiego rodzaju akcjach reklamowych jak i stoiskach promocyjnych. Stanowią bardzo ciekawe tło dla prezentacji. Zawiera się na nich głównie najistotniejsze informacje dotyczące danej firm oraz jej działalności. Natomiast stoisko targowe swoim wyglądem przypomina box. Jak sama nazwa informuje, znajdują one swoje zastosowania na targach handlowych, gdzie stanowią punkt informujący o marce. Często spotykamy je również w galeriach handlowych np. jako stanowisko sprzedaży bezpośredniej. Aluminiowe profile umożliwiają łączenie paneli, wykonanych zwykle z tworzywa PCV, w różne konfiguracje. Tworząc tym samym bardzo ciekawe przestrzenne kształty. Mogą występować w formie wysp handlowych, liniowych stanowisk bądź też jako elementy podwieszane nad stoiskiem. Inną powszechnie stosowaną formą systemów wystawienniczych są: flagi reklamowe, półki na ulotki oraz stojaki.
Systemy wystawiennicze są nadal bardzo powszechnie stosowaną formą reklamy. Największym ich atutem jest niewątpliwie uniwersalność i to, że można je zaadaptować do własnych potrzeb. Ich drobna waga umożliwia na łatwy przewóz, bezproblemowy transport. Dzięki czemu można z nich korzystać zarówno w codziennej pracy jak i w przypadku dużych, jednorazowych imprez zorganizowanych typu: targi, konferencje czy inne eventy.

Więcej na temat sposobów na promocje można poczytać w naszym artykule.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy