Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? Kilka słów na temat najskuteczniejszych sposobów na promocję

stoiska targowe

Wykreowanie świeżego brandu, od nic nie mówiącej nazwy do prawdziwej ikony w swojej kategorii, to zadanie na wiele lat. Trzeba podjąć szereg kompleksowych działań marketingowych, aby nazwa firmy bądź jakiegoś produktu na dobre utrwaliła się w umysłach potencjalnych klientów. W Event Logistica zdajemy sobie sprawę z różnorodności środków promocji, jakie są obecnie dostępne. I podtrzymujemy opinię, że udział w branżowych targach oraz konferencjach stanowi wyróżniający się efektywnością sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki.

Dobrze dopasowane elementy identyfikacji wizualnej oraz szeroka ekspozycja to podstawowe filary

Dotarcie ze swoją ofertą do licznego grona przedstawicieli grupy docelowej. Możliwość wysłuchania autorytetów oraz wymiany doświadczeń z koleżankami i kolegami zajmującymi się podobnymi rzeczami. Wzmianki w branżowych mediach. To tylko niewielka część korzyści, jakie mogą uzyskać przedsiębiorcy aktywnie uczestniczący w różnego rodzaju specjalistycznych eventach. Jednak w zgodnej opinii pracowników Event Logistica to właśnie idealną sposobność do reklamowania brandu należy wymieniać na pierwszym miejscu. Atrakcyjne wizualnie ścianki targowe niewątpliwie należą do tych nośników przekazu marketingowego, bez których nie może się obejść żaden wystawca. Trudno o lepsze miejsce do pokazania logo lub sloganu reklamowego niż element, na który każdy gość konferencji przynajmniej raz rzuci okiem. Umiejętne wyeksponowanie najbardziej charakterystycznych cech marki, wraz z którym idzie interesujące przedstawienie szeregu zalet oferowanego produktu, po pewnym czasie przynosi zamierzony skutek w postaci zwiększonej liczby zapytań i rosnącej sprzedaży.

Wykonane przez Event Logistica ścianki targowe z powodzeniem wykorzystasz wielokrotnie

Tego rodzaju materiały promocyjne mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę. Poza wysokim „współczynnikiem widoczności” należy podkreślić ich trwałość i wytrzymałość. Zwłaszcza akcesoria reklamowe tworzone w firmie Event Logistica wyróżniają się bardzo praktyczną długowiecznością. Jednorazowy wydatek na ścianki targowe nie tylko pozwoli zoptymalizować koszty kampanii, ale też pozwoli prowadzić spójne ze sobą akcje przez wiele kolejnych lat. Eksperci prowadzący badania na dużą skalę już dawno doszli do wniosku, że najsilniejsze marki w swojej komunikacji marketingowej stawiają na konsekwencję. Najpierw należy wypracować sobie pozycję na rynku, a potem nieustannie ją umacniać, koncentrując się przede wszystkim na mocnych stronach własnego brandu. Próby gwałtownej zmiany kursu wiążą się z ogromnym ryzykiem – choćby utracenia zaufania dotychczasowych, wiernych klientów, którzy cenili wartości komunikowane przez markę od początku jej istnienia.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy