Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi w Essen jedna lokalizacja, niezliczone możliwości

stoisko na targi

Planując swój wyjazd na targi w Niemczech warto wziąć pod uwagę targi w Essen 2023, 2024. Centrum wystawiennicze w Essen należy do jednego z najpopularniejszych miejsc wystawienniczych w Niemczech. Odbywa się tu ponad 50 targów i wystaw. Rokrocznie centrum odwiedza miliony osób chcących zobaczyć mieszankę targów branżowych, konsumenckich i międzynarodowych. Messe Essen zapewnia wystawcom doskonałe warunki do zaprezentowania swojej oferty i nawiązania ważnych kontaktów z kluczowymi klientami i ekspertami z całego świata. Duże targi przyciągają wielu wystawców i zwiedzających poszukujących okazji do nabycia towarów i usług.

Dlaczego warto postawić na rozwój swojej firmy na targach w Essen?

Centrum kongresowe Essen są centralnie położone i łatwo dostępne w Metropolii Zagłębia Ruhry, który jest trzecim co do wielkości okręgiem przemysłowym. Doskonała sieć transportowa zapewnia szybki i bezproblemowy przyjazd i wyjazd odwiedzającym. Targi w Essen są szansą dla firm specjalizujących się wielu różnorodnych branżach. Wydarzenia wystawiennicze dotyczą m.in. tematyki hotelarstwa i gastronomii, gier, budownictwa, jeździectwa, obróbki blachy, ogrodnictwa czy samochodów sportowych. Wszystkich specjalistów łączy jedno – konieczność zaopatrzenia się w stoisko targowe. Wyjazd na targi w Essen nie może się odbyć bez profesjonalnego stoiska targowego, które pomoże w prezentacji produktów lub przy rozmowie z klientami. Warto by budowa stoiska targowego została powierzona doświadczonym specjalistom, którzy wiedzą jak dopasować projekt do potrzeb wystawców.

Niemcy to odpowiedni kraj do zaprezentowania swoich produktów. Można to zrobić na targach techniki grzewczej i klimatyzacji SHK Essen 2023, opakowań z metalu Metpack, spawalniczych Schweißen & Schneiden, czy też na targach ogrodnictwa IPM Essen 2023 gdzie prezentowane są innowacje w dziedzinie roślin, technologii, florystyki i sprzętu. Warto też wspomnieć o targach Essen Motor Show 2023.

Stoiska targowe w Essen powinny być traktowane jako narzędzie służące do promocji swojej firmy oraz do zachęcania do zakupu swoich produktów. Dlatego tak ważne by powierzyć montaż stoisk osobom kreatywnym, potrafiącym zaprojektować stoisko praktyczne, które usprawni prace zespołu obecnego na stoisku.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy