Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jakie powinny być stoiska na targi w Hannoverze?

stoisko targowe

Chcąc rozwinąć swoją firmę i powiększyć jej przychody warto rozważyć wyjazd na duże targi. Niemcy są pod tym względem krajem idealnym. W dużym miastach odbywa się wiele ważnych wydarzeń branżowych przyciągających dużą grupę wystawców oraz potencjalnych klientów z całego świata. Do jednym z najchętniej odwiedzanych miast targowych w Niemczech należy z pewnością Hannover. Stanowi jedno z największych centrum wystawienniczych w Europie i na świecie. Planując swój wyjazd na targi w Hannoverze 2023, 2024 nie można zapomnieć wcześniej o bardzo ważnej kwestii takiej jak stoiska targowe. Dobrze zaplanowane i przemyślane stoisko znacznie ułatwi pracę wystawcy oraz pomoże w prezentacji towaru.

O czym należy pamiętać wybierając stoisko na targi w Hannoverze?

Stoiska wystawiennicze w Hannoverze będą różnić się w zależności od branż w jakich działa dana firma, od oferowanych produktów i usług, a także od dostępnego miejsca na targach. Bardzo ważnym aspektem jest budowa stoiska. Im bardziej otwarte stoisko dla klienta, tym łatwiejszy dostęp dla niego. Najlepiej by wykonanie było dopasowane do rodzaju targów. Inne potrzeby generują targi przemysłowe,  inne Targi Innowacji jeszcze inne Targi CeBIT.

Jakie wydarzenia warto wziąć pod uwagę  planując stoiska w Hannoverze w 2023?

Główną imprezą odbywającą się w mieście są Targi Hannover Messe 2023. Stanowią one jedną z największych na świecie targów poświęconych rozwoju przemysłu. Znajdują się na terenie targów w Hanowerze. Zakres targów obejmuje: energię i technologię środowiska, inżynierie produkcji a także automatyka przemysłową i IT.

Inną bardzo ważnym wydarzeniem w nadchodzącym roku są Międzynarodowe Targi Innowacji Przemysłowych Hannover 2023. Koncentrują się głównie na cyfryzacji i zrównoważonym rozwoju. Zakres tematów targów obejmuje Przemysł 4.0, energię odnawialną a także sztuczną inteligencję

Targi IAA w Hannoverze 2023 dotyczą branży ciężarowej. Prezentowane są na niej nowe modele pojazdów oraz omawiane trendy branży ciężarowej. Od 2022 targi odbywają się pod nową nazwą Transportation.

Warto wspomnieć jeszcze o jednym dużym wydarzeniu o Targach Argitechnica 2023 w Hannoverze. Są bardzo znanym miejscem spotkań dla branży przemysłu, maszyn rolniczych. Targi innowacji Argitechnica to ogromne forum informacyjne do rozwiązywania wszelkich problemów rolnictwa i techniki rolniczej.

Jak widać, wybór targów jest szeroki, więc każdy wystawca dobierze dla siebie odpowiednie wydarzenie.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy