Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jakie powinno być stoisko na targach spożywczych?

stoisko targowe

Ponieważ żywność jest produktem łatwo psującym się i przedmiotem promocji firm wymaga on od wystawców większej troski niż inne produkty. W związku z tym, że produkt ze względu na swój stan jest wyjątkowy warto by stoisko targowe było niepowtarzalne, tak by uzupełniało strategię promocji na targach spożywczych. Przy udziale w targach kulinarnych warto wziąć pod uwagę kilka aspektów.

O czym należy pamiętać projektując stoisko na targi spożywcze?

  1. Optymalne warunki przestrzenne: stoisko targowe musi mieć odpowiednią powierzchnię o wystarczającej wielkości do przechowywania, przygotowania i eksponowania żywności, co z kolei pozwoli gościom cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami.
  2. Firma powinna zapewnić gościom maksymalny komfort i samopoczucie.
  3. Stoisko musi odzwierciedlać wartość marki firmy i sprawić aby jej wizerunek był łatwy do rozpoznania.
  4. Szefowie kuchni i sprzedawcy na stoisku muszą przestrzegać surowych norm higieny i czystości podczas obchodzenia się z żywnością i jej eksponowaniu.
  5. Stoisko wystawiennicze musi być wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę czy mini kuchnię do przechowywania i przygotowania świeżej żywności.
  6. Należy kontrolować temperaturę i wilgotność żywności.
  7. Prezentacja i smak potraw nie może mieć sobie równych.

W celu stworzenia takich stoisk zapraszamy do kontaktu.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy