Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne targi

Wirtualne targi
Targi branżowe to nieodłączna część marketingu, a dzięki uczestnictwu w targach wystawienniczych możliwe jest zwiększenie sprzedaży, zyskanie nowych klientów, nawiązanie kontaktów z nowymi kontrahentami, a także poznanie ofert innych firm z branży. Obecnie eventy stacjonarne zostały zastąpione przez wirtualne targi lub są w znacznym stopniu przez nie wspierane.

Wirtualne targi – czym są?

Targi online mają te same cele, co wydarzenia stacjonarne, natomiast różnica tkwi przede wszystkim w formie, w jakiej się odbywają. Stoiska oraz spotkania towarzyszące zostały przeniesione do internetu, a uczestnictwo w evencie jest zdalne. W związku z tym wystawcy, którzy chcą być obecni na wybranych targach, powinni mieć własne wirtualne stoisko, na którym będą mogli „przyjmować” zwiedzających. Nie należy się obawiać pogorszenia jakości, ponieważ stoisko online zapewnia podobne korzyści, co stoisko stacjonarne, a także oferuje opcje niemożliwe lub trudne do osiągnięcia w formie stacjonarnej. Wirtualne targi są wydarzeniami dla firm z bardzo wielu branż. Stoiska mogą być dowolnie dostosowywane, zgodnie z potrzebami i wskazówkami wystawców, dlatego każda firma może wystąpić na targach online.

Wirtualne centrum targowe

Platforma wirtualnych targów i konferencji online

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy