Producent stoisk targowych

Event Logistica

3 proste sprawy, od których wiele zależy. Dowiedz się, jak odnieść spektakularny sukces

stoiska targowe

Eventy gromadzące wielu wystawców i liczną publiczność dla każdej firmy, niezależnie od obszaru działalności, stanowią znakomitą okazję do wypromowania się w konkurencyjnej branży. Chętnych do zwiększenia udziałów w rynku nigdy nie brakuje – jednak w tej rozgrywce zwyciężają nie tylko najsilniejsi, ale i najbardziej pomysłowi. Wiemy o tym z własnego, niezwykle bogatego doświadczenia. W Event Logistica zrealizowaliśmy już mnóstwo projektów promocyjnych, co pozwoliło nam wybrać 3 najważniejsze rzeczy decydujące o powodzeniu w trakcie targów:

1. Kreatywne pomysły, które skutecznie zachęcą odbiorców do bliższego kontaktu

Potencjalni klienci, zarówno indywidualni jak i biznesowi, odwiedzają branżowe wydarzenia w bardzo konkretnych celach. Poszukują czegoś, co im się przyda – do korzystania w codziennym życiu albo robienia interesów. Mało kto ma czas, żeby dokładnie obejrzeć wszystkie stoiska targowe i dokładnie zapoznać się z ofertą każdego wystawcy. A nawet najciekawsza propozycja może zginąć w tłumie, jeśli pozostanie bez należytej promocji. Nasi specjaliści wiedzą jakie rozwiązania zastosować, aby wzbudzić zainteresowanie osób z grupy docelowej. Podczas realizacji projektu służymy naszym Klientom merytorycznymi radami, uwzględniając oczywiście uwagi zleceniodawców.

2. Przekaz merytoryczny współgrający z oprawą audio-wizualną

W Event Logistica mieliśmy już okazję przyglądać się niezliczonym stanowiskom wystawowym. Regularnie jeździmy z klientami na targi w całej Europie, od swojskich Kielc przez Warszawę, Kraków, Poznań, Frankfurt, Berlin, Monachium po pełne przepychu targi w Monako. Z naszych obserwacji jednoznacznie wynika, że oprawa zgrabnie dopasowana do treści prezentacji oraz założeń identyfikacji wizualnej marki przynosi znakomite rezultaty. Zdecydowanie lepsze niż silenie się na efekciarstwo. Dokładnie tak samo kompleksowo podchodzimy do projektów, którymi sami się zajmujemy. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co doskonale widać po naszym portfolio i renomie Klientów, z którymi mieliśmy zaszczyt współpracować.

3. Profesjonalne wykonanie umocni wizerunek firmy jako znającej się na rzeczy

Skoro już poruszyliśmy temat wizerunku, trzeba wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Realizacja nigdy nie uratuje kiepskiego planu… ale może za to zepsuć nawet genialne pomysły, jeśli powierzyć ją nieodpowiednim osobom. Jako odpowiedzialny wykonawca i organizator przykładamy ogromną wagę do wszystkich powierzonych nam działań. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że Klienci Event Logistica powierzają nam swój najcenniejszy skarb: wizerunek marki, nad którym przez lata bardzo ciężko pracowali. Dokładamy zatem wszelkich starań, aby Państwa firma zaprezentowała się podczas długo wyczekiwanego eventu z jak najlepszej strony.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów niewątpliwie owocnej współpracy!

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy