Producent stoisk targowych

Event Logistica

Nie stronimy od nowinek technologicznych. Zobacz, jak wzbogacić firmowe systemy wystawiennicze

systemy wystawiennicze

Biznesowe wydarzenia o charakterze pokazowym należą do najpopularniejszych form promocji. Nie dość, że odwiedza je sporo zainteresowanych osób – z punktu widzenia przedsiębiorców: potencjalnych klientów – to jeszcze wszelkiego rodzaju media publikują własne relacje. Maksymalny zasięg targów jest więc o wiele większy, niż wynikałoby to z samej liczby wystawców oraz gości. Tym samym specjalistyczne konferencje oraz różnego rodzaju eventy tworzą marketingowcom idealną sposobność do wykazania się swoimi pomysłami i umiejętnościami.

Spraw, aby widzowie dokładnie zapamiętali Twoją markę i dobrze ją kojarzyli

Metody promocji i reklamy wciąż się zmieniają – upowszechnienie nowych technologii każdorazowo daje nieocenioną możliwość sprawdzenia, jak sprawują się kolejne formy przekazu. Pojawiają się zupełnie nieznane wcześniej opcje, a stare nośniki wzbogacają się o ciekawe dodatki. W Event Logistica mamy okazję obserwować postępujące zmiany – musimy je uwzględniać, jeśli projektowane przez nas działania marketingowe mają przynosić naszym Klientom zamierzone efekty. Wszystkim uczestnikom biznesowych eventów zależy przede wszystkim na tym, żeby pokazać się z bardzo dobrej strony i wzbudzić autentyczne zainteresowanie.

W tym celu korzystamy z dostępnych środków, jakie dają nam atrakcyjne nowinki. Względnie niedawno stoiska targowe bazowały na dość statycznych planszach i nieruchomych obrazach. Jednak nowoczesne systemy wystawiennicze robią użytek z całej masy efektów multimedialnych: od rozmaitych ekranów czy projektorów po rzeczywistość wirtualną lub rozszerzoną. Doskonale wiemy, jak podłączyć tak zaawansowany sprzęt do instalacji stanowiska – wszystko działa na tip-top.

Bierz przykład z najlepszych. Event Logistica śledzi trendy reklamowe z całej Europy

Dzięki kolejnym cennym doświadczeniom możemy zaproponować naszym Klientom wyjątkowe rozwiązania i narzędzia promocyjne. Żeby nie było najmniejszych wątpliwości: Stary Kontynent objeżdżamy przy okazji realizacji kolejnych zleceń. Budowanie profesjonalnych systemów wystawienniczych podczas wszelkiego typu targów zawsze pozwala nam podejrzeć, co wymyślili inni specjaliści od marketingu. Jesteśmy szeroko otwarci na innowacje, gdyż starannie dbamy o jakość świadczonych przez Event Logistica usług. Jeżeli w branży eventowej i reklamowej pojawia się coś nowego, naprawdę godnego uwagi – chcemy wdrożyć to do naszej oferty jak najszybciej. Konkretne informacje o naszych aktualnych propozycjach można uzyskać kontaktując się telefonicznie bądź mailowo. Zapraszamy również do zerknięcia na firmowe portfolio.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy