Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne spacery 360 po stoiskach

Wirtualny spacer 360 po stoisku
W jaki sposób zachęcić klientów do dokonania zakupów? Jak zainteresować ich produktem lub usługą? Jak sprawić, by wrócili ponownie? Skutecznym rozwiązaniem mogą być wirtualne stoiska, które w sposób atrakcyjny, dokładny i nowoczesny umożliwiają odwiedzającym na zapoznanie się z ofertą.

Nowoczesne sposoby promocji – wirtualne spacery 360

Duża konkurencja na rynku i duża liczba rywalizujących ze sobą produktów wymuszają znalezienie nowych form promocji. Nowym, jeszcze mało popularnym w Polsce sposobem są wirtualne spacery 360 po stoisku. To ciekawa forma przedstawienia przedmiotów, która przyciąga uwagę oglądających i jednocześnie pozwala im na dokładne zapoznanie się z produktem – zarówno pod względem wizualnym, jak i informacyjnym. Podczas dokonywania zakupów online bardzo ważne są zdjęcia i wizualizacje, ponieważ tylko dzięki nim klienci mogą obejrzeć interesujący ich przedmiot. Stoisko 360 stopni umożliwia rozejrzenie się dookoła, obejrzenie nie tylko przedmiotów, ale i całych pomieszczeń. Jest to technologia, która znajdzie zastosowanie nie tylko w przypadku sklepów z najróżniejszym asortymentem, ale i wśród firm proponujących usługi.

Możliwości wirtualnego stoiska

Kiedy niemożliwe są spotkania i konferencje z fizycznym udziałem uczestników, można do tych celów wykorzystać wirtualne stoisko. Zapewnia ono przestrzenie do wideokonferencji na żywo lub do udostępniania nagrań, opcję czatu lub przeglądania materiałów multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo wirtualny spacer 360 po stoisku uatrakcyjnia cały proces zakupowy lub spotkanie, ponieważ w pewnym stopniu przypomina rzeczywistość.  

Spacery wirtualne 360 stopni

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?