Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne spacery 360 po stoiskach

Wirtualny spacer 360 po stoisku
W jaki sposób zachęcić klientów do dokonania zakupów? Jak zainteresować ich produktem lub usługą? Jak sprawić, by wrócili ponownie? Skutecznym rozwiązaniem mogą być wirtualne stoiska, które w sposób atrakcyjny, dokładny i nowoczesny umożliwiają odwiedzającym na zapoznanie się z ofertą.

Nowoczesne sposoby promocji – wirtualne spacery 360

Duża konkurencja na rynku i duża liczba rywalizujących ze sobą produktów wymuszają znalezienie nowych form promocji. Nowym, jeszcze mało popularnym w Polsce sposobem są wirtualne spacery 360 po stoisku. To ciekawa forma przedstawienia przedmiotów, która przyciąga uwagę oglądających i jednocześnie pozwala im na dokładne zapoznanie się z produktem – zarówno pod względem wizualnym, jak i informacyjnym. Podczas dokonywania zakupów online bardzo ważne są zdjęcia i wizualizacje, ponieważ tylko dzięki nim klienci mogą obejrzeć interesujący ich przedmiot. Stoisko 360 stopni umożliwia rozejrzenie się dookoła, obejrzenie nie tylko przedmiotów, ale i całych pomieszczeń. Jest to technologia, która znajdzie zastosowanie nie tylko w przypadku sklepów z najróżniejszym asortymentem, ale i wśród firm proponujących usługi.

Możliwości wirtualnego stoiska

Kiedy niemożliwe są spotkania i konferencje z fizycznym udziałem uczestników, można do tych celów wykorzystać wirtualne stoisko. Zapewnia ono przestrzenie do wideokonferencji na żywo lub do udostępniania nagrań, opcję czatu lub przeglądania materiałów multimedialnych w dowolnym miejscu i czasie. Dodatkowo wirtualny spacer 360 po stoisku uatrakcyjnia cały proces zakupowy lub spotkanie, ponieważ w pewnym stopniu przypomina rzeczywistość.  

Spacery wirtualne 360 stopni

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy