Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi w Szanghaju – dlaczego warto w nich uczestniczyć?

stoiska targowe w Szanghaju

Każdy przedsiębiorca, który chce rozwijać swoją firmę, cały czas poszukuje nowych okazji do tego. Jednym ze sposobów na promocję firmy oraz pozyskanie partnerów do współpracy jest wzięcie udziału w wydarzeniu, jakim są targi w Szanghaju. Targi w Chinach umożliwiają spotkanie przedstawicieli wielu różnorodnych branż z całego świata. Dobrze zaplanowany wyjazd na targi w Szanghaju 2023 i 2024 może przynieść wiele korzyści biznesowych, co może przyczynić się do zwiększenia przychodów firmy.

Wybierz Szanghaj. Targi wystawiennicze 2023 – korzyści

Targi w Szanghaju nie są jednym wydarzeniem, lecz szeregiem spotkań dotyczących różnych dziedzin. Tematyka targów to m.in. branża spożywcza, kosmetyczna, tekstylna, wyposażenie wnętrz, fitness, sprzęt AGD, tematyka dziecięcia – ubrania, zabawki, akcesoria, logistyka, spedycja i transport, biżuteria czy motoryzacja. Jak widać, wiele firm odnajdzie tam miejsce dla siebie.

Dla przedsiębiorcy, który chciałby rozpocząć eksport swoich produktów do Chin, szansą są właśnie targi. Szanghaj to miasto, do którego przybywają chińscy inwestorzy, producenci, dystrybutorzy czy dostawcy usług.  Warto dobrze przemyśleć i dokładnie zaplanować swój udział w tym wydarzeniu, by zaowocował udanymi współpracami. Ważną kwestią dla każdego wystawcy są stoiska targowe. Najlepiej, gdy wykonanie i budowa stoisk w Szanghaju zostaną zlecone profesjonalnej firmie z dużym doświadczeniem. Dzięki ekspertom w projektowaniu stoisk wystawca może być pewien, że otrzyma praktyczne stoisko, wygodne w użytkowaniu, dobrze eksponujące produkty oraz ułatwiające nawiązanie kontaktu z innymi uczestnikami targów.

Stoisko wystawiennicze to ważny element w prezentacji produktu. Wpływa na jakość promocji oraz odbiór produktu przez zagranicznych klientów i dystrybutorów.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy