Producent stoisk targowych

Event Logistica

Masz pomysł na promocję swojego produktu? Kreatywność niezbędna w marketingu

Stoiska targowe

W dzisiejszych czasach każda z firm z danego sektora gospodarki kładzie ogromny nacisk na te same walory w obrębie swoich kampanii reklamowych. Zwycięzca z tego wyścigu może wyjść tylko jeden. Zostaje nim zazwyczaj ktoś, kto posiada największy kapitał marketingowy. W dodatku najlepiej jeszcze jak stać go na „przekrzyczenie” swojej konkurencji. Są też inne skuteczne drogi promocji, gdzie sukces zależy w dużej mierze od dobrego pomysłu i sprytu do działania niż zasoby finansowe na koncie.  W tym wypadku warto postawić na kreatywne, twórcze rozwiązania. Wyszukać nowych ścieżek. Nie jest oczywiście łatwe do zrealizowania. Ale który nie lubi się sprawdzić w nowych wyzwaniach?

Czerp najlepiej ze sprawdzonych sposobów by przyciągnąć uwagę klienta. Warto jednak też dodawać też coś od siebie

Można z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że każdy kto kiedykolwiek próbował tworzyć przekaz reklamowy zna zasadę „Nieważne jak, byle tylko o nas mówili”.  Wywołanie wielu rozmaitych kontrowersji może przynieść korzyści, jednak wyłącznie w krótkim czasie. Planowanie strategiczne wymaga od każdego by w swoim projekcie uwzględnić dalekosiężne konsekwencje. Bowiem raz popsuty wizerunek odbudowuje się bardzo ciężko – podobnie to wygląda w przypadku utraty zaufania klientów.

Lepiej postawić na długą, ale systematyczną pracę niż wybierać łatwiejszą drogę na skróty.

Sympatię można wzbudzić wieloma metodami. W zgodnej opinii ekspertów najlepszym sposobem jest niewątpliwie pozytywne wyróżnienie na tle swoich konkurentów. A gdzie odbiorca może w bezpośredni sposób porównań różne firmy? Poszukując określony produkt/usługę, w czasie zakupów w sklepie, ale w szczególności przy okazji wydarzeń otwartych dla szerszej publiczności: okolicznych eventów, dużych stoisk targowych czy branżowych konferencji.

Gdy nie przychodzi Ci nic ciekawego do głowy, warto zdać się na profesjonalistów od kreacji

Należy zatem zatroszczyć się o marketing we wszystkich możliwych mediach, o atrakcyjne opakowanie, ale także o prezentacje targowe.  Są one szczególnie ważne. Gromadzą bowiem bardzo liczne audytorium na żywo. Są również bardzo szeroko komentowane przez specjalistów oraz widzów po zakończeniu eventów czy konferencji. Nieszablonowe pomysły jak i realizacja wszystkich nawet najdrobniejszych szczegółów mogą znacząco wpłynąć na całościowe wrażenie.  Chcąc przygotować reprezentacyjne stoisko targowe i stawiając sobie za cel efektowne pokazy warto skorzystać z pomocy specjalistów takich jak Event Logistica.  Systemy wystawiennicze produkowane przez nas pojawiają się od wielu już lat na wielu prestiżowych targach i konferencjach zarówno w Polsce jak i w całej Europie.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy