Producent stoisk targowych

Event Logistica

Budowa stoisk targowych, o czym należy pamiętać?

budowa stoisk targowych

Budowa stoiska to jedna z najważniejszych czynności w przygotowaniu do udziału w targach. Stoisko powinno być dopasowane do charakteru danej firmy oraz produktów, które są prezentowane podczas trwania targów.

Dla kogo stoisko targowe?

Stoisko targowe przeznaczone jest dla wszystkich firm i organizacji, które chcą promować swoje produkty i usługi podczas imprez targowych. Mogą to być firmy sprzedające produkty, organizacje pozarządowe lub fundacje, które chcą zwiększyć świadomość na temat swojej działalności, lub które chcą pozyskać dodatkowe fundusze na swoją działalność. Stoiska wystawiennicze są również wykorzystywane przez uniwersytety, szkoły wyższe aby promować swoją ofertę edukacyjną. Mogą być również wykorzystywane przez rządy i jednostki lokalne i państwowe do promowania swoich programów i usług oraz do pozyskania funduszy.

Jakie są najważniejsze etapy przy budowie stoiska targowego?

1. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Wybranie miejsca na targach jest kluczowe bowiem od niego będzie zależeć czy stoisko targowe będzie widoczne dla potencjalnych klientów.

2. Następnie należy dobrać design i wygląd stoiska. Projekt stoiska targowego powinien być atrakcyjny, by przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

3. Dobór odpowiednich materiałów i oświetlenia targowego. Należy dokonać wyboru materiałów, które będą trwałe i odporne na uszkodzenia. Materiały, które są zwykle używane do produkcji stoisk targowych są lekkie i łatwe w obsłudze, aby ułatwić montaż ale jednocześnie odporne na warunki środowiskowe zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także mogą obsługiwać uchwyty reklamowe i oświetlenie wewnątrz stoiska.

4. W przypadku indywidualnych stoisk warto zwrócić się ze swoim projektem do profesjonalnej firmy zajmującej się projektowaniem i montażem stoisk targowych. Profesjonalni projektanci zadbają o to, by stoisko wystawiennicze miało estetyczny, zwracający uwagę wygląd, a także by stało się komfortowym miejscem pracy do obsługi stoiska.

5. Kluczowa jest również reklama samego stoiska. Może ona obejmować wszystko począwszy od banerów, roll-upów po ścianki i stoiska targowe. Można wybrać proste i klasyczne rozwiązania lub wybrać coś bardziej wyrafinowanego, aby wyróżnić się z tłumu.

6. Zorganizowanie szkoleń dla pracowników zajmujących się obsługą stoisk targowych. Jest ono konieczne, aby skutecznie obsłużyć klientów i wypełnić wymagania dotyczące stoiska.

O czym należy pamiętać zlecając przygotowanie budowy stoiska targowego?

  • Na samym początku warto określić swoje wymagania. Zastanowić się jaki typ stoiska będzie odpowiedni, określić budżet przeznaczony budowę stoisk wystawienniczych, zaznaczyć jakie materiały powinny zostać wykorzystane.
  • Należy upewnić się, że wybieramy firmę z dobrą reputacją i doświadczeniem w projektowaniu i wykonaniu stoisk targowych.
  • Warto poprosić firmę o przygotowanie szczegółowego projektu stoiska targowego, uwzględniając wszelkie wymagania.
  • Przeanalizować projekt zabudowy targowej pod kątem ergonomii, funkcjonalności, estetyki i jakości wykonania. Upewnić się, że wszystko będzie wykonane zgodnie z wymaganiami.
  • Wybrać firmę targową, która zapewni kompleksowe usługi związane z projektowaniem, produkcją i profesjonalny montaż stoisk.
    Warto też sprawdzić czy firma oferuje usługi wsparcia w czasie trwania targów.

Jeśli chcieliby Państwo, żeby Państwa targowe stoisko promocyjne powstało w Event Logistica, prosimy o kontakt. Jako producent, który odwiedza polskie i światowe targi doskonale wiemy, jak powinno wyglądać atrakcyjne stoisko reklamowe, przynoszące firmie zysk. Ponieważ każde zamówienie jest szyte na miarę potrzeb Klienta. Jako wykonawcy stoisk targowych zapewniamy i obsługę techniczną podczas trwania eventu.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy