Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jak przyciągnąć gości do odwiedzenia stoiska wystawienniczego?

stoiska wystawiennicze

Targi to idealne miejsce do zaprezentowania nowych produktów, promocji firmy, poznania bliżej dotychczasowych klientów i oczywiście pozyskania nowych. Wystąpienie na targach kosztuje. To dla każdej firmy duży inwestycja. Aby to się opłacało należy znaleźć odpowiednie sposoby, które przyciągną nowych klientów.

Poznaj sprawdzone pomysły na stoisko wystawiennicze, które przyciągną więcej zwiedzających.

 

  1. Postaw na atrakcyjne zdjęcia na swoim stoisku wystawienniczym – aby od samego początku zaprezentować stoisko we właściwym świetle, należy posłużyć się odpowiednimi zdjęciami. Do tego celu nadają się idealnie: roll-upy, lightboxy lub bilboardy. Obrazy powinny być ładnie doświetlone by wydobyć ze zdjęć pełną wyrazistość.
  2. Wyróżnij się swoim projektem – im bardziej ekskluzywne i indywidualne jest zaprojektowane stoisko tym więcej uwagi przyciągasz wśród swoich odbiorców.
  3. Stwórz mini wydarzenia dla odwiedzających targi – pokazy specjalne i muzyka czy niezwykła prezentacja produktów wyróżni Cię spośród większości prezenterów na targach.
  4. Przed targami postaw na odpowiedni marketing w mediach społecznościowych – nie skupiaj się wyłącznie tylko na marketingu organizatorów targów Sam bądź aktywny. Dzięki odpowiedniej strategii możesz przed rozpoczęciem targów trafić do dużej grupy docelowej i zachęcić ludzi do rozmów jeszcze przed rozpoczęciem targów.
  5. Opracuj odpowiednie oświetlenie. Dobra, przemyślana iluminacja eksponuje walory stoiska na targi, ułatwia obejrzenie produktów oraz usprawnia pracę konsultantów. Jest to ważny aspekt, wpływający na odbiór stoiska, a więc i firmy, dlatego nie należy bagatelizować wyboru lamp oraz ich ustawienia.
  6. Zadbaj o ciekawe sposoby prezentacji swoich produktów lub usług, wykorzystaj nowoczesne techniki promocyjne
  7. Postaw na pomoc firmy eventowej – aby wyróżnić się z tłumu potrzebna jest pomoc profesjonalistów.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy