Producent stoisk targowych

Event Logistica

Poznaj 6 głównych porad projektowych dla stoiska targowego

stoisko targowe

Stoiska targowe stanowią wizytówkę naszej firmy. Mamy 3 sekundy, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na swoim stoisku. Wpływ odwiedzających ma ogromne znaczenie w zdobyciu klientów podczas targów. Dlatego przygotowując się wcześniej nie należy tracić z oczu projektu stoiska. Co no najmniej kilka miesięcy przed terminem targów należy rozpocząć planowanie i przygotowanie projektu stoiska, aby przyciągnąć wzrok na targach.

O czym należy pamiętać projektując stoisko na targi?

1. Właściwa lokalizacja. Nikt z uczestników targów nie chce przebywać w najdalszym zakątku hali. Większość zwiedzających znajduje się w centralnej części hal wystawienniczych, dlatego zalecane jest stoisko w tych miejscach. Zdecyduj się na autentyczną prezentacje swojej firmy. Bierz pod uwagę otoczenie z sąsiednimi uczestnikami.

2. Jasne stwierdzenie w przekazie reklamowym. By zrealizować udaną prezentacje targową ważny jest jasny i konkretny przekaz. Wiele firm nadal projektuje swoje stoiska targowe zgodnie z zasadą: eksponuj wszystko co masz do zaoferowania. Odwiedzający chcą głównie otrzymać informację o produktach i usługach. Dlatego ogranicz się do małego wyboru eksponatów, które najdokładniej odzwierciedlą Twoje portfolio produktów.

3. Potraktuj stoisko targowe jako swoistą wizytówkę. Należy unikać samodzielnego robienia stoiska, ponieważ ta praca należy do profesjonalistów. Pamiętaj o tym, by przy projektowaniu stoiska targowego używać wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Wygląda to profesjonalnie i nawet przy częstym użytkowaniu powierzchnie nie wydają się szybko zużywać.

4. Uzyskaj miejsce do przechowania. Na stoisku targowym brakuje powierzchni magazynowej. Katalogi, ulotki, prezenty czy kurtki własnych pracowników muszą być schowane. Aby rozwiązać ten problem, niektóre systemy lad oferują możliwość wykorzystania wnętrza jako miejsca do przechowywania.

5. Przyciągnij uwagę klienta.:

  • Postaw na elementy interaktywne – ekrany LED z filmami produktowymi,
  • Hologram,
  • Korzystaj z wirtualnej rzeczywistości,
  • Pokazy na żywo,
  • Zorganizuj odpowiednie kampanie na stoisku targowym: konkursy, kampanie, loterie

6. Postaw na akcenty z oświetleniem.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy