Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska targowe w Niemczech, poznaj największe targi branżowe

stoiska targowe

Niemcy to zdecydowanie kraj targowy. Ma bardzo długoletnią tradycję. Około 66 procent wiodących światowych targów branżowych w różnych sektorach odbywa się w Niemczech. To sprawia, że są liderem na świecie pod względem organizacji targów. W licznych niemieckich miastach organizowane są wydarzenia i konferencje przyciągające przedsiębiorców jak i zwiedzających. Targi w Niemczech są otwarte nie tylko dla zwiedzających z branży jak również dla szerokiej publiczności spoza branży.

Jakie miasta warto odwiedzić na targach w Niemczech w 2023?

Wybór targów jest ogromny i zależy od tematyki odpowiadający danej firmie. Warto zdecydować się np. na targi w Stuttgarcie 2023. Miasto słynie z wielu dużych eventów. Autostadt Stuttgart wyrobił sobie markę w firmach wystawienniczych dzięki rozbudowie nowego centrum wystawowego niedaleko lotniska. Kongres Auto Motor und Sport w Stuttgarcie natomiast to miejsce spotkań przedstawicieli branży motoryzacyjnej, energetycznej i naukowej. Warto wspomnieć, że w nadchodzącym roku szykuje się nowa impreza wystawiennicza Volta-X Stuttgard 2023. Koncentrować się będzie na tematach prezentujących rozwiązania w obszarze innowacyjnych i inteligentnych technologii energetycznych. 

A może warto postawić na Targi Essen Motor Show 2023. To największe targi samochodów sportowych. Jej produkty obejmują tuning, styl życia i sporty motorowe. Wydarzenie odbywa się w halach wystawienniczych Messe Essen.

Można zdecydować się również na Targi w Lipsku 2023. Szczycą się długoletnią tradycją targowa. Nadchodzące niebawem Targi Książki w Lipsku 2023 odbędą się po dłużej trzyletniej przerwie. Stąd też oczekiwania są wielkie.

Targi IAA w Hannoverze dotyczą branży ciężarowej. Prezentowane są na niej nowe modele pojazdów oraz omawiane trendy branży ciężarowej. Od 2022 targi odbywają się pod nową nazwą Transportation. Najbliższe Targi Transportation odbędą się w 2023 roku.

Różnorodność targów i imprez odbywających się w Niemczech sprawia, że prawie każda firma z najróżniejszych branż znajdzie tu swoją grupę docelową. Krótki research pozawala na znalezienie odpowiednich wydarzeń i zaprezentowanie się tam ze swoim stoiskiem targowym. Warto wiec porozmawiać z zaufaną firmą budującą stoiska targowe i uzyskać od nich profesjonalną pomoc.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?