Producent stoisk targowych

Event Logistica

Stoiska targowe w Niemczech, poznaj największe targi branżowe

stoiska targowe

Niemcy to zdecydowanie kraj targowy. Ma bardzo długoletnią tradycję. Około 66 procent wiodących światowych targów branżowych w różnych sektorach odbywa się w Niemczech. To sprawia, że są liderem na świecie pod względem organizacji targów. W licznych niemieckich miastach organizowane są wydarzenia i konferencje przyciągające przedsiębiorców jak i zwiedzających. Targi w Niemczech są otwarte nie tylko dla zwiedzających z branży jak również dla szerokiej publiczności spoza branży.

Jakie miasta warto odwiedzić na największych międzynarodowych targach w Niemczech 2023, 2024?

Wybór targów jest ogromny i zależy od tematyki odpowiadający danej firmie. Niemcy, jako europejski gigant gospodarczy, są domem dla niektórych z największych targów branżowych na świecie. Znane z zaawansowanych rozwiązań technologicznych, innowacji przemysłowej i dynamicznego rynku, przyciągają przedsiębiorców z całego świata, chcących zaprezentować swoje produkty i usługi na międzynarodowej arenie.

Warto zdecydować się np. na targi Stuttgarckie 2023. Miasto Stuttgart słynie z wielu dużych eventów. Autostadt Stuttgart wyrobił sobie markę dzięki rozbudowie nowego centrum wystawowego niedaleko lotniska. Kongres Auto Motor und Sport w Stuttgarcie natomiast to miejsce spotkań przedstawicieli branży motoryzacyjnej, energetycznej i naukowej. Warto wspomnieć, że w nadchodzącym roku szykuje się nowa impreza wystawiennicza Volta-X Stuttgard 2023. Koncentrować się będzie na tematach prezentujących rozwiązania w obszarze innowacyjnych i inteligentnych technologii energetycznych. 

A może warto postawić na Targi Essen Motor Show 2023. To największe targi samochodów sportowych. Jej produkty obejmują tuning, styl życia i sporty motorowe. Wydarzenie odbywa się w halach wystawienniczych Messe Essen.

Można zdecydować się również na Targi w Lipsku 2023. Szczycą się długoletnią tradycją targowa. Lipsk to największe miasto Saksonii, znane z imponującego kompleksu targowego – Neue Messe Leipzig. Nadchodzące niebawem Targi Książki w Lipsku 2023 odbędą się po dłużej trzyletniej przerwie. Stąd też oczekiwania są wielkie. Saksońskie targowe miasto otwiera przed Tobą drzwi do niezwykłego świata, gdzie każdy zaułek kryje w sobie tajemnicze opowieści i niezapomniane wrażenia.

Targi Monachium (Messe München) są znane z różnorodnych wydarzeń targowych, w tym na przykład targi budowlane Bauma i targi branży napojów Drinktec. W Monachium odbywają się również IAA Mobility. To targi, które koncentrują się na przyszłości transportu, prezentując innowacje związane z motoryzacją elektryczną, inteligentną mobilnością i zrównoważonym transportem.

Targi w Norymberdze (NürnbergMesse), są gospodarzem wielu międzynarodowych targów, takich jak Spielwarenmesse (targi zabawek) czy BioFach (targi produktów ekologicznych).

Targi w Hannoverze (Hannover Messe), znane jest z jednych z najważniejszych imprez targowych w branży przemysłu na świecie. Hannover Messe przyciąga przedsiębiorców i innowatorów z różnych sektorów, skupiając się na nowoczesnych technologiach i rozwiązaniach przemysłowych. Targi w Hannoverze IAA dotyczą branży ciężarowej. Prezentowane są na niej nowe modele pojazdów oraz omawiane trendy branży ciężarowej. Od 2022 targi Hannover w Niemczech odbywają się pod nową nazwą Transportation. Najbliższe Targi Transportation odbędą się w 2023 roku.

Niemcy – Platforma dla Międzynarodowych Targów Branżowych

Niemcy jako centrum europejskich przedsiębiorstw i innowacji, są idealnym miejscem dla międzynarodowych targów branżowych. Zabudowa stoisk targowych i udział w największych międzynarodowych targach w Niemczech to nie tylko okazja do prezentacji oferty, ale także szansa na nawiązanie nowych, międzynarodowych kontaktów biznesowych. Dlatego przedsiębiorcy, poszukujący doskonałej platformy do promocji swoich produktów, powinni zwrócić uwagę na bogatą ofertę w niemieckich miastach targowych. Różnorodność eventów i imprez odbywających się na targach w Niemczech 2023, 2024 sprawia, że prawie każda firma z najróżniejszych branż znajdzie tu swoją grupę docelową. Krótki research pozawala na znalezienie odpowiednich wydarzeń i zaprezentowanie się tam ze swoim stoiskiem targowym. Warto więc porozmawiać z zaufaną firmą budującą nowoczesne stoiska targowe i uzyskać od nich profesjonalną pomoc.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy