Producent stoisk targowych

Event Logistica

Targi w Oslo, szansą na rozwój firmy i pozyskanie nowych kontaktów

stoiska targowe

Bez względu na rodzaj i wielkość prowadzonej działalności warto wyjeżdżać na duże, zagraniczne targi. Skandynawia to pod tym względem bardzo atrakcyjny region Europy. Dużą popularnością cieszą się targi w Norwegii. Państwo kusi nie tylko turystów, ale też zagranicznych wystawców, którzy mogą przylecieć na targi w Norwegii 2023 by zaprezentować zwiedzającym swoje produkty. Planując wyjazd na targi w Norwegii, warto wziąć pod uwagę targi w Oslo 2023.

Targi w Oslo, dlaczego warto się tam wystawić?

Wystawianie stoiska targowego w Oslo jest doskonałym sposobem na zaistnienie na rynku skandynawskim. Oslo ma bardzo duży rynek konsumentów, co oznacza, że wystawcy mogą dotrzeć do dużej liczby klientów. Oslo ma również znakomitą infrastrukturę, umożliwiającą bezproblemowe przygotowanie i wystawienie stoiska. Dodatkowo Oslo ma wiele znanych międzynarodowych wystawców, którzy mogą przyciągnąć zainteresowanie klientów. Stolica Norwegii jest również popularnym miejscem spotkań handlowych, więc wystawcy mogą skorzystać z potencjału networkingowego, który oferuje miasto. Wreszcie, Oslo jest wyjątkowo pięknym miastem i jest doskonałym miejscem do organizacji targów. Planując swój wyjazd na targi w Oslo 2023, 2024 nie można zapomnieć o bardzo ważnej kwestii, a mianowicie o stoisku na targi. Dobrze zaplanowane nowoczesne stoisko targowe znacznie ułatwi pracę firmom oraz pomoże w prezentacji towarów.

Jak przygotować stoisko na targi w Oslo?

Stoisko wystawowe będzie różnić w zależności od branży w jakiej działa przedsiębiorstwo, od oferowanych produktów i usług, a także od miejsca na targach. Bardzo ważną kwestią jest sama budowa stoiska. Im bardziej otwarte stoisko, tym zwiedzający mają łatwiejszy dostęp do niego. Stoisko powinno być dobrze oznaczone i wyróżniać się spośród innych stanowisk targowych. Użycie wysokiej jakości materiałów może znacznie zwiększyć szanse na końcowych sukces. Najlepiej aby projekt i budowę stoiska targowego zlecić doświadczonym specjalistom, którzy wiedzą jak dopasować projekt do potrzeb wystawców.

Jakie wydarzenia warto wziąć pod uwagę planując stoiska w Oslo w 2023, 2024 roku?

Targi w Oslo nie są jednym wydarzeniem, ale szeregiem spotkań dotyczących różnych dziedzin. Kluczowe sektory jakie obejmują targi w Oslo to: energia, ropa naftowa i gaz, gospodarka morska, budownictwo i energetyka.  Jak widać wiele firm odnajdzie tam miejsce dla siebie.

Miasto Oslo jak centrum gospodarcze Norwegii stanowi bardzo ważne miejsce dla firm chcących zaistnieć i odnieść sukces na rynku międzynarodowym. W Norweskim Centrum Wystawowo-Kongresowym wiele liderów międzynarodowych firm przylatuję na odbywające się tu targi w Oslo. Już niebawem odbędą się tu między innymi: :

  • Międzynarodowe targi budowlane Bygg Reis DEG 2023,
  • Oslo Food Fair – jedna z największych imprez w Norwegii skierowana do producentów i dystrybutorów żywności. Obejmuje ona szeroki zakres produktów spożywczych, od żywności naturalnej po produkty przetworzone.
  • Oslo Boat Show, impreza targowa organizowana corocznie, skierowana do miłośników żeglarstwa i właścicieli jachtów
  • Targi budownictwa i Energetyki Oslo Eliaden 2024. 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy