Producent stoisk targowych

Event Logistica

Jaki wpływ ma zabudowa stoisk targowych na prezentację firmy?

zabudowa stoisk targowych

Nie ma wątpliwości, że obecność firmy na targach branżowych ma pozytywny wpływ na promocję marki, budowanie świadomości o niej i pozyskiwanie klientów. Jest wiele czynników, które sprawiają, że stoiska targowe są atrakcyjne, przyciągają wzrok przechodzących obok osób. Jednym z nich jest zabudowa stoisk targowych. Ma ona bardzo duże znaczenie dla prezentacji firmy; zapewnia dodatkową promocję wystawcy lub ułatwia nawiązanie kontaktu z osobami zainteresowanymi ofertą bądź produktami.

Wpływ stoiska targowego na sukces wystawienniczy

W przemyślanym projekcie stanowiska uwzględniane są potrzeby i cele wystawcy. Profesjonalni projektanci dbają nie tylko o to, by stoiska na targi miały estetyczny, zwracający uwagę wygląd, ale także by były komfortowym miejscem pracy dla osób obsługujących stanowisko. Ważny jest też dobór materiałów oraz oświetlenia, są to kwestie często niedoceniane, ale istotne w odbiorze całokształtu. Stoisko powinno umożliwiać interakcję zespołu firmy z klientami, jest to bowiem najważniejszy cel obecności na targach wystawienniczych. Eksperci z Event Logistica zajmujący się planowaniem stoisk doskonale wiedzą, jak połączyć użyteczność z efektownością. Najlepsze stoiska targowe to takie, które są skutecznym elementem marketingu i przy okazji kontaktu z klientami pełnią funkcję reklamową. Ponadto stoiska na targi służą również do demonstracji produktów, dlatego projekt powinien zakładać dobrze widoczne, wygodne miejsca do ustawienia towarów.

Tylko profesjonalna firma i doświadczeni specjaliści mogą zagwarantować wysoką jakość stoisk targowych – zapraszamy do kontaktu, zapewniamy indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy