Producent stoisk targowych

Event Logistica

Strona internetowa 360

Strona internetowa 360

Sprzedaż i marketing online w ostatnim czasie rozwijają się niezwykle prężnie. Kupujący mają coraz wyższe oczekiwania wobec sklepów internetowych, dlatego potrzebne są nowe rozwiązania. Zalicza się do nich interaktywna strona internetowa, dzięki której dostępne stają się opcje wcześniej pozostające w sferze wyobrażeń.

Strona internetowa 360 – co to właściwie jest?

Jak zastąpić fizyczną wizytę w sklepie, galerii sztuki, hotelu czy mieszkaniu na sprzedaż? Dzięki nowoczesnej technologii można stworzyć wirtualny showroom, po którym można poruszać się jak po realnej przestrzeni. „Spacer”, jaki umożliwia strona internetowa 360 stopni, to najprościej mówiąc przesuwanie widoku, dzięki czemu odnosi się wrażenie przemieszczania się np. po sklepie czy stoisku targowym. Odwzorowanie widoku jest szczegółowe, więc odwiedzający nie traci niczego, gdy nie może być fizycznie obecny w danym miejscu. Wizualizacja nie dotyczy jedynie przestrzeni wystawowej w sklepach (meblowych, elektronicznych, z ubraniami), ale sprawdzi się także w przypadku muzeów, salonów samochodowych czy rynku nieruchomości.

Strony 360 – zalety, mocne strony

Nowoczesna strona WWW daje możliwość włączenia funkcji niedostępnych dla standardowych witryn internetowych. Jakie one są i dlaczego warto mieć showroom online 360? Przede wszystkim dzięki nim klienci mogą dokładnie obejrzeć interesujący ich produkt. Jest to szczególnie ważne, gdy punkty handlowe pozostają zamknięte. Ponadto sklepy i producenci mogą pokazać towary, które stacjonarnie nie mogłyby być wystawione, np. z powodu dużych gabarytów czy znacznej wartości. Co więcej, wirtualne spacery, podczas których można obracać widok o 360 stopni, są atrakcyjne wizualnie dla oglądających. Ułatwiają skupienie uwagi na danym przedmiocie i uzyskanie informacji o nim lub pozwalają na „spacer” po pomieszczeniu, np. osobom planującym kupno lub najem mieszkania.

 

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy