Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne spacery 360 stopni – dlaczego są atrakcyjne?

wirtualny spacer 360 - showroom online
Wraz z rozwojem technologii i wzrostem popularności prowadzenia działalności przez internet coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na wirtualny showroom na stronę internetową. Dzięki nim jest możliwy spacer 360 stopni po wybranej przestrzeni. Showroom online sprawdza się bardzo dobrze nie tylko w przypadku stoisk targowych czy niedużych sklepów np. z urządzeniami elektronicznymi, ale także z powodzeniem jest wykorzystywany jako wirtualna przestrzeń wystawowa dużych salonów. Sklepy meblowe z zaaranżowanymi pomieszczeniami czy salony samochodowe także mogą z nich korzystać, w ten sposób ułatwiając klientom obejrzenie produktów bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego.

Wirtualny spacer 360 stopni – funkcje, zalety

Wirtualny salon wystawowy wiąże się nie tylko z nowymi wyzwaniami, np. zaprojektowaniem i wdrożeniem, ale i z możliwościami. Wirtualny spacer 360 stopni pozwala klientom na „przemieszczanie się” w wirtualnej przestrzeni, co polega na przesuwaniu widoku w interesujące go miejsca. Internetowy showroom, w którym znajdują się szczegółowo sfotografowane i przygotowane cyfrowo produkty, umożliwia dokładne obejrzenie przedmiotu z każdej strony, przybliżenie i oddalenie widoku. Dzięki temu klienci mogą dobrze zapoznać się z towarem, mimo tego, że nie mogą go dotknąć. Internetowy showroom to nie tylko wirtualny spacer 360  po sklepie, ale także sposób na szybkie i wygodne uzyskanie informacji o produkcie. Po kliknięciu w konkretny przedmiot pojawia się jego krótki opis, najistotniejsze informacje oraz link do strony zakupowej. Możliwe jest także dołączenie video z poradnikiem lub recenzją produktu. Ze względu na to, że wzrost sprzedaży może zostać zapewniony przez wirtualny showroom, projekty powinny być wykonane starannie i profesjonalnie, tak by wirtualny spacer 360 stopni odbywał się płynnie i bez zakłóceń.

Spacery wirtualne 360 stopni

This website uses cookies to provide services at the highest level. Further use of the website means that you agree to their use.

Co Cię interesuje?

Stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualne stoisko targowe

Projekt i realizacja?

Wirtualny Showroom

Projekt i realizacja?