Producent stoisk targowych

Event Logistica

Wirtualne spacery 360 stopni – dlaczego są atrakcyjne?

wirtualny spacer 360 - showroom online

Wraz z rozwojem technologii i wzrostem popularności prowadzenia działalności przez internet coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na wirtualny showroom na stronę internetową. Dzięki nim jest możliwy spacer 360 stopni po wybranej przestrzeni. Showroom online sprawdza się bardzo dobrze nie tylko w przypadku stoisk targowych czy niedużych sklepów np. z urządzeniami elektronicznymi, ale także z powodzeniem jest wykorzystywany jako wirtualna przestrzeń wystawowa dużych salonów. Sklepy meblowe z zaaranżowanymi pomieszczeniami czy salony samochodowe także mogą z nich korzystać, w ten sposób ułatwiając klientom obejrzenie produktów bez konieczności odwiedzania sklepu stacjonarnego.

Wirtualny spacer 360 stopni – funkcje, zalety

Wirtualny salon wystawowy wiąże się nie tylko z nowymi wyzwaniami, np. zaprojektowaniem i wdrożeniem, ale i z możliwościami. Wirtualny spacer 360 stopni pozwala klientom na „przemieszczanie się” w wirtualnej przestrzeni, co polega na przesuwaniu widoku w interesujące go miejsca. Internetowy showroom, w którym znajdują się szczegółowo sfotografowane i przygotowane cyfrowo produkty, umożliwia dokładne obejrzenie przedmiotu z każdej strony, przybliżenie i oddalenie widoku. Dzięki temu klienci mogą dobrze zapoznać się z towarem, mimo tego, że nie mogą go dotknąć.

Internetowy showroom to nie tylko wirtualny spacer 360  po sklepie, ale także sposób na szybkie i wygodne uzyskanie informacji o produkcie. Po kliknięciu w konkretny przedmiot pojawia się jego krótki opis, najistotniejsze informacje oraz link do strony zakupowej. Możliwe jest także dołączenie video z poradnikiem lub recenzją produktu.

Ze względu na to, że wzrost sprzedaży może zostać zapewniony przez wirtualny showroom, projekty powinny być wykonane starannie i profesjonalnie, tak by wirtualny spacer 360 stopni odbywał się płynnie i bez zakłóceń.

Spacery wirtualne 360 stopni

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy