Producent stoisk targowych

Event Logistica

Projektując stoisko targowe pokaż to, co odróżnia Twoją markę od konkurencji

stoiska targowe

Skuteczna i efektywna reklama niesie ze sobą szereg korzyści dla firm, od rosnących przychodów aż po zwiększoną rozpoznawalność na rynku a także budowanie pozytywnego wizerunku w oczach swoim klientów. W jaki sposób jednak stwierdzić, czy konkretny pomysł może przynieść wymierne korzyści dla firm? Eksperci od marketingu, którzy posiadają rozbudowany zbiór danych na temat zachowań konkretnych osób z grupy docelowej potrafią stworzyć odpowiednią kampanię. Ich wytyczne powinny firmy brać pod uwagę przygotowując stoiska targowe na różne wydarzenia i okazje.

Jak w skuteczny sposób zwrócić uwagę klientów na stoiska swojej firmy?

Strategia marketingowa nie może powstawać w całkowitym oderwaniu od profilu klientów. Zadowolenie każdego spośród potencjalnych klientów nie wchodzi tutaj w grę, ze względu na indywidualne różnice gustów. Według badań statystycznych, większość firm 80% swoich przychodów zawdzięcza zaledwie jednej piątej konsumentów. Najbardziej lojalni klienci mają specyficzne preferencje, które niewątpliwie warto znać i wykorzystywać we wszelkiego rodzaju działaniach marketingowych. Dlatego też stoiska targowe, które są odwiedzane i oglądane przez liczne grono osób, powinno się projektować właśnie z myślą o tych 20 procentach odbiorców. Oczywiście w przypadku eventów o specjalistycznym charakterze udział gości o profilu idealnego odbiorcy będzie stosownie większy. Znając ich oczekiwania łatwiej podejmować dobre decyzje marketingowe.

Zaleca się aby zwrócić szczególną uwagę na małe szczegóły, które mogą decydować o całościowym odbiorze przekazu reklamowego. Należy unikać wszelkich niespójności pomiędzy elementami identyfikacji wizualnej a pozostałymi materiałami promocyjnymi: prezentacją produktu, spotach wyświetlanych na mniejszych bądź większych ekranach, przemową konferansjera, a nawet strojem i zachowaniem prowadzących firmowe stoisko targowe. Zbyt wiele jest do zyskania. Dlatego warto korzystać z pomocy doświadczonych specjalistów już na wczesnym etapie przygotowań do wyjazdu na targi.

Obszar działań

Frankfurt, Dusseldorf, Monachium, Norymberga, Berlin, Hannover, Stuttgart, Kolonia, Londyn, Paryż, Barcelona, Mediolan, Dubaj, Monako, Kazachstan, Norwegia, Szwecja, Włochy